Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Dánský mladík vyhrál 535 zápasů FUT v řadě

15. únor 2021 14:22 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Téměř každý hráč, který aktivně hraje multiplayerové hry, se občas dostane do “laufu” a podaří se mu nasbírat řadu zabití nebo vítězství za sebou. Někteří hráči jsou ale schopni předvádět jen těžko uvěřitelné výkony. Příkladem je Anders Vejrgang, patnáctiletý profesionální hráč FIFA 21, hrající za esportový tým RB Leipzig. Ve víkendové lize režimu FUT totiž prohrál poprvé po 535 zápasech.

V rámci jednoho víkendu může hráč odehrát maximálně třicet zápasů, mladý Dán tedy zažil 17 perfektních víkendů a hořkost porážky nepoznal velmi dlouho. Prohra přišla až v zápase s hráčem s přezdívkou Damesheet. Ten na Vejrganga našel recept a téměř ho vynuloval, hvězdný hráč odešel s porážkou 1:5. 

Vejrgang sice patří do organizace esportového Lipska, jeho nízký věk je však překážkou v registraci na velké oficiální turnaje. Nedávno oslavil patnácté narozeniny, do dobře placených soubojů se však může pustit až v šestnácti. Nikdo nepochybuje o tom, že se hned stane hvězdou světového formátu. Už teď je považován za jednoho z nejlepších hráčů FIFA vůbec. První “perfektní víkend” (statistika 30-0) se mu povedl už ve dvanácti letech.

Vejrgang zatím svých úspěchů využívá a buduje si své sociální sítě. Spoustu fanoušků sbírá na Instagramu, Twitchi, YouTube i Twitteru. 

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!