Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Atomic Heart se připomíná trailerem

20. leden 2021 09:36 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

O prvním traileru k Atomic Heart jsme psali už v polovině roku 2018. Prvotina studia Mundfish tehdy vypadala velmi neotřele, o což se zčásti postaralo zasazení do Sovětského svazu v alternativní realitě, kde se dějí znepokojující věci. Nadějná FPS střílečka se za tu dobu naštěstí ještě neokoukala. Nyní máme k dispozici další ukázku.

Je na místě upozornit na popisek videa, který prozrazuje, že jsou záběry pořízené přímo v enginu hry. Díky Nvidia RTX jsou navíc okořeněné ray traycingem. Vývojáři následně také potvrdili, že pracují i s technologií DLSS (Deep Learning Super Sampling).

Trailer odkazuje na jakési očkování, které mělo evidentně trochu jiný efekt, než se očekávalo. Sluší se připomenout, že se hráči chopí role agenta KGB, jenž jede prověřit zařízení 3826, kde se ochranný systém z neznámých důvodů vymknul kontrole. Z nového traileru vyplývá, že se agent bude muset vypořádat také se zaměstnanci, jimž místo hlavy rostou podivné květiny. Že by šlo o vedlejší účinky vakcinace? Hrdina se spoléhá na brokovnici, v záloze má také speciální dovednosti, například telekinezi.

Atomic Heart bohužel stále nemá konkrétní datum vydání. Hra by měla vyjít na platformách Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a na PC.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!