Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Vývoj Overwatch 2 je údajně velmi pomalý

18. leden 2021 11:25 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Když Blizzard v roce 2019 oznámil Overwatch 2, rovnou se fanouškům značky přiznal, že zatím nemá tušení, kdy by pokračování mohlo vyjít. Všichni se tedy museli spokojit s tím, že si na dvojku ještě nějaký čas počkají. Během loňského roku se o ní příliš nemluvilo, autoři bohužel neposkytli bližší detaily, z čehož by se dalo usuzovat, že se vývoj ke zdárnému konci zatím neblíží.

Ke hře se naposledy vyjádřil streamer s přezdívkou Metro, který pravidelně přináší neoficiální informace ze světa Overwatch. Během vysílání prohlásil, že se vývoj posouvá opravdu pomalu. Blizzard se podle něj dokonce rozhodl pro posunutí interního termínu pro vydání.

Oficiální cestou se ke dvojce naposledy vyjádřil Jeff Kaplan, viceprezident Blizzardu. I on potvrdil, že vývojáře ještě čeká dlouhá cesta. Zároveň přislíbil, že se další informace objeví začátkem letošního roku. Budeme si tedy muset počkat na 19. února, kdy se uskuteční akce BlizzConline 2021. Právě zde by totiž mělo být prozrazeno, jak to s pokračováním aktuálně vypadá.

V plánu je také odhalení čerstvého obsahu pro jedničku. Minulý týden přitom došlo na uvedení nové mapy Kanezaka, do 25. ledna navíc běží The Kanezaka Challenge. V rámci výzvy lze získat nové ikony, skiny a další bonusy.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!