CD Projekt dementoval pozitivní spekulaci

7. leden 2021 09:20 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

Před nějakou dobou se na redditu objevila rozsáhlá zpráva hovořící o stavu Cyberpunku. Tu přinesl údajný zaměstnanec CD Projekt Red, přičemž spekulace byla spíše pozitivního charakteru. Vývojář se rozepsal o tom, že velká část herního kódu byla přepsána, přičemž se dočkáme i spousty nového obsahu. Vývojáři před vydáním prý utnuli přes 50 tisíc řádků dialogů, spousta z nich se do hry s updatem vrátí, stejně tak se otevře mnoho apartmánů, které jsou nyní uzamčeny.

O to zvláštněji může působit reakce polského studia, které se skrze svůj Twitter účet rozhodlo na tuto spekulaci zareagovat. „Normálně spekulace nekomentujeme, tentokrát ale chceme udělat výjimku, jelikož tento příběh zkrátka není pravdivý.“

Vývojáři se ke konkrétním tvrzení dále nevyjádřili a zkrátka dementovali celou zprávu. Pochopitelně se tato reakce setkala s překvapením hráčů. Někteří z nich si dělají legraci z toho, že tato spekulace byla jedna z mála, která o hře hovořila v pozitivním světle. Některým uživatelům dokonce spekulace dodala naději v to, že hra bude v lepším stavu, což CD Projekt prakticky zamítl . Reakce jsou tak smíšené.

Zdroj: PCGamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1074576
Xspy napsal 7. 1. 2021 v 14.58

Royal_Antagonist: Nikdo nemluvil o tom , že by se zase otvíraly lokace , ale je fakt , že když došlo na přestřelku v konzervárně (taková jatka by se mi hodila víc i když gang vylepšených na jatkách ???;) No tak jsou v konzervárně :)) a tvým úkolem bylo zmizet ,tak mne nápis uzamčeno docela rozčílil .Přece jen Stealth když máš projít kolem dvou bojových robotů a jednotky Militechu si představuji jinak než se povinně za podpory fanatiků prostřílet ven ....
Taky to podzemí nemuselo být daleko od reality , pár vedlejších misí se odehrává ve stokách a je s podivem že design je jen jedna , dvě místnosti v kterých pobíhají šílenci ( a přitom ten efektní masakr kolem taky někoho stál čas )

Editováno: 7. 01. 2021 v 15.03

Nahlásit nevhodný obsah

1074576
Xspy napsal 7. 1. 2021 v 14.48

Ta interní zpráva mluvila o tom , že velké záplaty nestihnou a budou až z jara. ....tak uvidíme za chvilku kolik pravdy z CD projektu ještě vyleze ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20923037
Royal_Antagonist napsal 7. 1. 2021 v 12.42

Jo, docela už vidim, že by CDPR mohlo pomoct, že všichni budou očekávat, jak se budou procházet po barácích v Cyberpunku a s dalším updatem přijde akorát možnost ultra obřích genitálií.
Myslim, že je dobře, že tu zprávu znehodnotili, když její obsah nebudou moct splnit.

Nahlásit nevhodný obsah