Rocksteady potvrzují práce na Suicide Squad

7. srpen 2020 19:35 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (2)

Zástupci studia Rocksteady, kteří mimo jiné stojí i za vydáním oceňované arkhamské trilogie slavného netopýřího muže, v průběhu dnešních odpoledních hodin oficiálně potvrdili dříve skloňované spekulace ohledně svého právě připravovaného projektu. Dalším titulem vývojářů z Rocksteady se tak dle dosavadních očekávání skutečně stane herní adaptace Suicide Squad.

Oznámení formou příspěvku na oficiálním Twitteru vývojářů vyjma potvrzení existence samotného titulu zároveň podpořilo i početné názory hovořící o možném zahrnutí představitelů ze skupiny Ligy spravedlivých. Níže přiložený snímek Supermana s příznačným terčem kolem hlavy doprovozený o jednoduchý slogan: "Cíl zaměřen" tedy relativně jasně hovoří ve prospěch starších spekulací zrozených z registrace domény SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com naznačujících skutečnost, že cílem hry bude mimo jiné i likvidace skupiny nám dobře známých hrdinů.

Ve skrze strohý příspěvek s pramálem nových informací alespoň závěrem fanouškům nabízí drobnou útěchu v podobě konkrétního termínu, kdy bude titul detailněji přiblížen. Oficiálního představení Suicide Squad bychom se měli dočkat ještě tento měsíc, a sice 22. srpna skrze chystanou akci DC Fandome.

Zdroj: Twitter-Rocksteady Studios

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 10. 8. 2020 v 13.05

Nezajímavá banda, pokud se z nich budou snažit dobráky a pokud to bude PG-13.
Takže bych rád viděl bonusy a comba za zabíjení nevinných, matky s dětmi jako první. No co jsou to přeci ultimátní zloduši, takže nějakej ten civilista , co přijde k úhoně, je jen k dobru :)

Nahlásit nevhodný obsah

20808184
GudMen napsal 7. 8. 2020 v 21.40

Prosím, ať to není ňáká multiplayerová píčovina…

Nahlásit nevhodný obsah