Ghost of Tsushima zabere 30 až 50 hodin

22. květen 2020 07:11 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Minulý týden se nám Ghost of Tsushima blíže představil v rámci prezentace State of Play. Další informace jsme získali přímo od autorů, kteří prozradili důležité detaily během rozhovorů s novináři. Přiblížili například soubojový systém, který by měl představovat slušnou výzvu. Naposledy také naznačili, jak bude hra dlouhá.

Na velikost poukázal nejprve výtvarný ředitel Jason Connell. Ghost of Tsushima je dle jeho slov největší hra, jakou studio Sucker Punch doposud vytvořilo, rozsahem výrazně překonává Infamous: Second Son. S tím se ale tak nějak počítalo.

Podobnou otázku ale obdržel i kreativní ředitel Nate Fox, jehož oslovili redaktoři brazilské stránky Voxel. Z vyjádření vyplývá, že základní příběh spolu s vedlejšími aktivitami zabere 30 až 50 hodin. Fox přímo neřekl, jak dlouhá bude samotná hlavní dějová linka, pouze naznačil, že nezabere víc než 30 hodin. Zároveň doporučil, aby všichni hráči občas zapomněli na hlavní úkol a věnovali se také vedlejším aktivitám.

Gameplay ukázka také vzbudila obavy, že bude ostrov sice velký, ale prázdný. V záběrech hlavní hrdina nepotkal mnoho NPC postav, nenarazil ani na potulující se nepřátelské jednotky. Fox ale přislíbil, že budou hráči potkávat Mongoly na každém kroku. Zároveň zdůraznil, že byla mapa v ukázce velmi přiblížena, přičemž šlo pouze o malou úvodní lokaci. Tsushima také nabídne různé biomy, například zasněžené hory, bambusové lesy, travnaté pláně a další.

Sliby autorů si ověříme za necelé dva měsíce. Ghost of Tsushima vychází 17. července jako exkluzivita pro PlayStation 4.

Zdroj: Wccftech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20908127
Rudy napsal 23. 5. 2020 v 17.19

Pri mojom kochaní sa a preliezaní každého kúta v hrách bude herná doba 100+h,takže za mňa spokojnost. Infamous SS som hral tiež cca 50h,pretože som v meste blbol so schopnostami a skúšal možnosti.

Nahlásit nevhodný obsah