Prohlédněte si nové obrázky k TLOU Part II

3. duben 2020 07:29 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Včerejší zpráva ohledně odkladu The Last of Us: Part II fanoušky tvorby studia Naughty Dog zrovna dvakrát nepotěšila. Rozhodnutí padlo i přesto, že je hra až na pár detailů v podstatě hotová. Důvodem jsou problémy s logistikou. Autoři se rozhodli uvolnit alespoň několik nových obrázků.

Screenshoty napovídají, že vývojáři připravili silný audiovizuální zážitek. Zachycují například Joela během hry na kytaru, Ellie při projížďce na koni, ale i mnoho dalších postav, které patrně významně zasáhnou do příběhu. Krom dramatických scén se objevují také působivé výhledy do krajiny. Snímky mohou posloužit jako malá náplast pro všechny smutné fanoušky.

Hra byla odložena na neurčito, těžko říct, kdy se Sony spolu s vývojáři podělí o konkrétní termín. Aktuální společenská situace je zkrátka nevyzpytatelná, je těžké určit, kdy se všechno vrátí do normálu. Nezbývá než doufat, že se čekání na další The Last of Us příliš neprotáhne.

Zdroj: Wccftech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877398
Jay7485 napsal 6. 4. 2020 v 08.19

No řikal, že chtěj, aby si to mohlo zahrát co nejvíc lidí současně. Takže buď maj problémy s distribucí placek nebo, což je další teorie, crunchovali tolik, že jim odcházej lidi ještě před dokončením a nestíhaj hru dokončit ani v druhym termínu. Kdo ví... Každopádně mě to dost zklamalo. Už jsem začal odpočítávat dny. :-/

Nahlásit nevhodný obsah

20876282
Lucka napsal 3. 4. 2020 v 09.53

Jaká logistika sakra? Dejte to na PSN a hotovo.

Nahlásit nevhodný obsah