Krvavý trailer na MK Legends se ukazuje

9. březen 2020 16:00 / Martin Synek / Novinky / Diskuze (1)

Ještě, než se dočkáme nového hraného snímku na motivy Mortal Kombatu, dostaneme příležitost se správně namlsat u filmu animovaného. Jeho název je Mortal Kombat Legends: Scorpion´s Revenge a mají jej na starosti lidé od Warner Bros. Animation, na které dohlíží lidé z Netherrealm Studios a Warner. Bros. Interactive Entartainment.

Klasicky se dočkáme souboje dobra se zlem, kde se v turnaji na život a na smrt utkávají ti nejlepší bojovníci ze Země proti bojovníkům z Outworldu. Příběh je však více zaměřen, jak sám název napovídá, na osudy Scorpiona a jeho přeměnu v zabijáka, jakého známe nyní.

Nový trailer navíc nese označení „red-band“, což  odkazuje na fakt, že uvidíme vyhřezlá střeva, peprné hlášky a vůbec všechno to, co dělá Mortal Kombat Mortal Kombatem. Tento animovaný film vychází již velmi brzy. Přesně 12. dubna 2020 skrze digitální distribuci a 28. dubna 2020 na 4K blu-ray, blu-ray i klasických DVD nosičích. Všem fanouškům brutální podívané proto doporučuji se na daný snímek zaměřit.

Zdroj: Youtube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922314
davidwoj378 napsal 21. 3. 2020 v 17.41

Oh Anoo...

Nahlásit nevhodný obsah