PUBG se zbavuje zamknutých beden

18. listopad 2019 16:31 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Pryč jsou časy agresivního marketingu, záplav mikrotransakcí a lootboxů. I největší hráči na trhu se postupně odklání směrem větší férovosti vůči fanouškům a aktivním hráčům. Posledním takovým případem je studio PUBG Corp. stojící za průkopníkem žánru battle royale PlayerUnknown’s Battlegrounds. Po letech se rozhodlo zrušit zámky na bednách.

Dosud fungovaly bedny poměrně přísně. Část beden, kterou hráči mohli zakoupit za vydělanou měnu, zůstala nadále skryta za zámkem. Klíče si mohli zájemci zakoupit v obchodě Steamu. Ve výsledku si tedy hráči odměny za své schopnosti museli kupovat za skutečné peníze.

Od 18. prosince tato praktika končí a všechny bedny zakoupené za in-game měnu budou automaticky odemknutelné. Navíc se mírně promění jejich obsah, který by měl více připomínat tradiční zpoplatněné doplňky. To v praxi znamená, že z těchto beden bude padat více kvalitnějších a raritnějších skinů. Samozřejmě to ale neznamená, že přijdete o své, již existující bedny. I nadále je hra umožní odemykat zakoupenými klíči.
Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!