Sledujte půlhodinu z Vampyra na Switchi

26. říjen 2019 12:46 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (1)

Upíří akce Vampyr se stala z jedním milých překvapení loňského roku, dílo tvůrců z francouzského studia Dontnod Entertainment si dokázalo získat značnou pozornost novinářů i hráčů. Původně titul vyšel na PC, PlayStation 4 a Xbox One, nicméně vývojáři postupem času začali pracovat i na předělávce na Nintendo Switch.

A ta vychází již brzy, majitelé přenosné konzole se ji dočkají v úterý 29. října. Abychom si mohli udělat lepší přehled, jak se port vlastně povedl, dnes tu máme půlhodinový záznam z hraní, který ukazuje novou verzi v pohybu. A jak vidno, switchová edice se má čile k světu. Nejenže nevypadá o tolik hůř jako ty původní, ale během sledování jsme nezaznamenali ani nějaké propady snímkování.

Záběry pochází z počátku hry, proto pokud se na příběh lékaře-upíra Jonathana Reida těšíte a nechcete si prozradit úvod, raději video vynechte. Jestliže se do něj však pustíte, krom již zmíněného uvidíte soubojový systém či vylepšování postavy, jež hraje v pozdějších částech výraznou roli v tom smyslu, že naše počínání v nakaženém Londýně přímo ovlivňuje obtížnost hry. Za nás můžeme Vampyr s klidným srdcem doporučit.

Zdroj: Gamingbolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869592
tomas.hluchnik napsal 27. 10. 2019 v 09.10

Za mne super hra. Hrál jsem letos zkraje léta a zblajznul jsem to za dva týdny, ani jsem nevěděl jak. Sice zpětně si toho z té hry moc nepamatuji, památných momentu je tam poskromnu, ale při hraní jsem se bavil skvěle.

Nahlásit nevhodný obsah