S Breakpointem vládne nespokojenost

25. říjen 2019 09:40 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (3)

Od novinky Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint možná dost hráčů očekávalo navázání na relativně povedený díl Wildlands z před dvou let. To se však tak úplně nestalo, Kuba sice titulu udělil tři body z pěti, ale spousta novinářů ve světě bylo výrazně kritičtějších. O tom, že Breakpoint je vlastně neúspěchem, hovořil ve finanční zprávě Ubisoftu i šéf celé společnosti Yves Guillemot.

A ten se nebál si nasypat popel na hlavu. „Zatímco na E3, Gamescomu i dalších akcí se zdálo, že kvalita hry je v pořádku, přijetí v recenzích i prodeje během prvních pár týdnů byly značným zklamáním,“ konstatuje CEO francouzského vydavatele. Nicméně ani po takto špatném přijetí vývojáři neskládají zbraně a slibují dlouhodobou podporu: „Jak už jsme učinili u starších titulů, i zde budeme pokračovat ve vylepšování Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint a v naslouchání komunitě s ohledem na nutné změny,“ slibuje lepší zítřky Guillemot.

Jak vidno, i Ubisoft si je nepovedeného přijetí dobře vědom, nicméně zůstává otázkou, zdali hráči vlastně ještě budou mít o titul zájem. Technické nedostatky a chybná designová rozhodnutí totiž odsoudily Breakpoint ke ztrátě pozic vybudované předchozím dílem. Avšak jak už jsme viděli v případě Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, francouzský gigant umí z dlouhodobého hlediska se svými hrami velmi slušně pracovat.

Zdroj: VG24/7

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 25. 10. 2019 v 22.54

No nektere hry se proste delaji proto, aby se prodali ty starsi dily. Lidi si uvedomi jak dobra byla ta predchozi hra, kdyz vidi ty zmetky co prijdou po ni. Nebo to bylo mysleno tak ze Breakpoint bude breakpoint i pro Ubisoft?

daweadawe: klidne se to snaz prodat, ale jeste si to rozmysli. Nekdy se stane ze vyvojari z totalniho braku udelaj neco slusnyho, a hadej co, cenu nikdy nesnizi, takze kdyz si to budes pak chtit zahrat, budes si to muset zase koupit za 1400, kdyz tu svoji kopii ted prodas. Ale mozna to Ubisoft proste neda a hra se bude prodavat za pulku, kdo vi.

Editováno: 25. 10. 2019 v 22.58

Nahlásit nevhodný obsah

20910366
daweadawe napsal 25. 10. 2019 v 13.14

Od pondělí se nepripojim do hry, myslím že po updatu to začalo zlobit. Před updatem bez problémů. Není to krása vysolit za hru 1400,- a pak si nezahrat. Jelikož se prostě nespojim s jejich serverama. A na ty jejich povedené odkazy jak se připojit a všechno měnit v routeru v nastaveni se můžu vysrat s prominutim. Takže jak mě hra že začátku svým způsobem chytla tak teď hledám nejrychlejší způsob jak ji prodat.

Nahlásit nevhodný obsah

20925422
Nikdykde napsal 25. 10. 2019 v 09.59

Tak tak, šup šup, Ubisofte, teď nás, majitele Breakpoint, rozmazluj!

Nahlásit nevhodný obsah