Yakuza: Like a Dragon ve dvojici dalších videí

12. září 2019 16:32 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (2)

Kdybyste nám před rokem řekli, že další Yakuza opustí léty osvědčený bojový systém a rozhodne se vydat do vod tahových soubojů, nejspíše bychom vás nebrali vážně. Jak ale víme, Yakuza 7 přesně toto nabídne, což potvrzuje i nejnovější gameplay video, které je současně doprovázeno i o cinematický trailer.

S odhlédnutím od změny tempa a odlišné perspektivy při samotných soubojích však zůstává vše při starém. Ztřeštěné minihry, drsné hlášky a v neposlední řadě i brutální dorážecí útoky zde tak stále figurují, a my tak dostáváme jasnou zprávu, že ne vše bude podrobeno stejné vlně změn jako soubojový systém.

Co se týče druhého ze zveřejněných videí, to nám pro změnu odhaluje více ze samotného příběhu a znovu nás láká na dramaturgicky precizní zážitek. Vše od emocemi nabitého dabingu až po neméně působivé herecké výkony k nám totiž promlouvá dojmem, že nový díl se po příběhové stránce hodlá svým předchůdcům přinejmenším vyrovnat, ne-li je rovnou překonat. Pomoct by tomu mohla i nová hlavní postava Ichibana Kasugy, který se tak stává marketingovou tváří nového dílu.

Yakuza: Like a Dragon vychází v Japonsku 17. ledna příštího roku, přičemž titul vyjde exkluzivně na konzoli PlayStation 4. V průběhu příštího roku by taktéž se zpožděním měla dorazit i verze pro zbytek světa, avšak konkrétní datum vydání není dosud známo.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 13. 9. 2019 v 22.43

To co vidím, se mi moc líbí. Mám jedinou obavu: Aby souboje nebyly příliš dlouhé, a že se ty dlouhé efektní animace útoků budou dát přeskakovat nebo zrychlovat.

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 13. 9. 2019 v 07.23

Trochu mi vadi, ze Ichiban není tak charismatický jako Kazuma, asi bude všechno brát na lehkou váhu. Ale na druhou stranu chápu, proc se snažili udělat úplně jiného hlavního hrdinu.

Nahlásit nevhodný obsah