Konzolové Tropico 6 dorazí na konci září

16. červenec 2019 18:40 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (0)

O žánru budovatelských strategií bychom jen těžko mohli říct, že má na konzolích ustláno, nicméně takové Cities: Skylines slaví na platformách, kde primárně využíváme ke hraní gamepad, slušné úspěchy. Napodobit ho nyní budou chtít i vývojáři ze studia Limbic Entertainment se svým nejnovějším přídavkem do letité série Tropico.

Aktuální, šestý díl vyšel na osobních počítačích již v průběhu dubna, ostatně náš redakční El Presidente David ho hodnotil čtyřmi body z pěti. Konzolová verze měla vyjít současně, nicméně došlo k jejímu odložení na další průběh letošního roku. Nyní tedy bylo specifikováno, že hráči na Xboxu One (kde titul mezitím byl v preview programu) a PlayStationu 4 se vydání Tropica 6 dočkají 27. září. V tento den tak budeme ve společnosti našeho věrného pobočníka Penultima moci začít budovat socialistický, případně kapitalistický ráj. Nezapomeňte si tak přibalit balení žabek, vychlazený drink a samozřejmě kvalitní doutník. Bude to potřeba.

Po zkušenostech s konzolovou verzí předchozího dílu se ani nebojíme, že by se tato budovatelsko-politická strategie nedala na konzoli pořádně ovládat. Snad tedy autoři nebudou na konzolovém ovládání nic moc měnit a dostane se nám povedené konverze.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!