Torchlight 2 nakonec dorazí na konzole

13. červen 2019 14:59 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (1)

Akční RPG Torchlight 2, od dnes už bohužel neexistujícího studia Runic Games, vyšlo na PC už před lety, konkrétně v roce 2012. Tenkrát se spekulovalo o příchodu titulu i na konzole, ale z plánu nakonec sešlo. Dnes je ale situace opačná, neboť jsme se dozvěděli, že portu se skutečné dočkáme, a to už letos, 3. září.

Na vývoji pracuje tým z Panic Button, který má zkušenosti s portováním velkých AAA titulů. Díky nim si tak na Nintendu Switch můžeme zahrát například Wolfenstein: The New Collosus, či Doom. Poprvé si tak budeme moci toto oblíbené RPG vyzkoušet i na konzolích. Hra vyjde na Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch.

Konzolová verze bude obsahovat vylepšené ovládání, upravený zaměřovací systém, pozměněný interface a nové mazlíčky. Nebude chybět ani možnost hrát s ostatními a na Switchi se navíc můžete v rámci lokálního multiplayeru spojit až se čtyřmi kamarády. Pokud tedy máte každý svůj vlastní Switch. Cena je nastavena na 20 dolarů, což je v přepočtu přibližně 450 Kč.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880283
Twice napsal 14. 6. 2019 v 13.32

No nevím zda je Wolf a Doom na switch zrovna ukázkou kvalitního portu :D Spíš to dokazuje že to jde, jestli je to radost hrát je věc druhá.

Nahlásit nevhodný obsah