Sledujte první záběry ze SGW Contracts

12. červen 2019 10:00 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Poslední příspěvek v sérii Sniper Ghost Warrior si odnesl průměrná hodnocení. Studio CI Games se však nevzdává a na dalším dílu si dává záležet. Ten nese podtitul Contracts a dle slov autorů by měl být tím nejlepším, co pod jejich rukama vzniklo.

Ještě před E3 se objevil krátký teaser, malá ochutnávka, jejímž úkolem bylo navnadit hráče na další záběry. Ze strany vývojářů bylo totiž slíbeno, že se v Los Angeles objeví ukázka přímo ze hry.

Na jejich slova skutečně došlo, ukázka je však až překvapivě krátká. V záběrech je vidět moderní dron, což je mezi vývojáři v poslední době velmi populární prvek. Krom střelby z bezpečné vzdálenosti je vidět také boj na blízko.

To ale naštěstí není vše. CI Games přivezli také gameplay záběry, během nichž o hře promluvili v rámci jednoho z rozhovorů. Zatímco třetí díl sázel na otevřený svět, Contracts úrovně zase maličko uzavírá. Najít cestu k úspěšnému dokončení zakázky by pro hráče mělo být výzvou.

Sniper Ghost Warrior Contracts vychází ještě letos na PC, Xbox One a Playstation 4. Na konkrétní datum si však budeme muset ještě počkat.

Zdroj: Gaming Bolt, IGN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!