Koukněte se na nový horor Transient

3. červen 2019 11:00 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (0)

Dílo Howarda Phillipse Lovecrafta je poslední dobou v herním světě celkem populární. Stačí si připomenout třeba The Sinking City od Frogwares, kterého bychom se měli dočkat už za chvíli, tedy 27. června. Tvůrcům se ale ještě téma nezdá vyčerpané, rozhodně tedy ne těm z týmu Stromling Studios. Jestliže vám toto jméno nic neříká, nezoufejte, protože jde o nově vzniklé turecké studio, avšak je složené ze zkušených vývojářů.

Právě oni pracují na nové hře Transient, která si kromě temného univerza H.P. Lovecrafta půjčuje také prvky kyberpunku. Ocitneme se v blízké budoucnosti, kdy zbytek lidstva žije v citadele Domed City Providence, jediné bezpečné výspě civilizace, která nás chrání před okolním světem. V roli Randolpha Cartera, člena skupiny hackerů ODIN, se dozvíte strašlivou pravdu. Bohužel jde o tak zásadní fakt, že hrozí vaše psychické zhroucení a v sázce je i otázka samotné existence.

Titul poběží na Unreal Enginu 4 a budeme se v něm pohybovat mezi umělým a reálným světem, což zní trošku podobně jako v případě polského psychologického hororu The Observer. Hry bychom se měli dočkat někdy příští rok, zatím ale neznáme žádné přesné datum vydání. Zahrajeme si ji ale na Xboxu One, PlayStationu 4 a PC.

Zdroj: DSOGaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!