Man of Medan má datum vydání

22. květen 2019 12:03 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (1)

Vývojáři ze Supermassive Games si pro nás už delší dobu, společně s Bandai Namco, připravují novou hororovou epizodickou sérii The Dark Pictures Anthology, která by měla být duchovním nástupcem Until Dawn. Každá z epizod by se měla věnovat jinému hororovému tématu a první z nich, The Dark Pictures: Man of Medan, už má datum vydání, které připadá na 30. srpna.

Co se týče hratelnosti, měli bychom očekávat něco velmi podobného, co jsme zažili v případě Until Dawn. Autoři se opět zaměří na kvalitní vyprávění, spojené s množstvím důležitých rozhodnutí, která následně ovlivní osudy dalších postav. V první epizodě se s partou kamarádů rozhodnete prozkoumat vrak lodi, ale jak už je zvykem, všechno se zvrtne a z krásného dobrodružství se stane noční můra.

Autoři plánují vydat každý rok dvě epizody, a pokud si Man of Medan přeobjednáte, společně se hrou dostanete The Curator’s Cut, který vám umožní prožít celý příběh z pohledu ostatních postav, což znamená více možností a hlavně nové konce. Pro všechny ostatní by měl The Curator’s Cut být zdarma, ale to až někdy později. Hra vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4. 

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20811703
Bohemund napsal 23. 5. 2019 v 00.33

Vývojářský deník s cz titulky:
https://www.youtube.com/watch?v=UjwXALDiE50

Nahlásit nevhodný obsah