Dauntless vychází na konzolích

22. květen 2019 14:08 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (5)

Máte-li rádi sérii Monster Hunter, možná jste si všimli kooperační akce Dauntless, která si od svého předchůdce od Capcomu půjčuje především souboje proti nebezpečným monstrům, která budete v rámci hry s přáteli lovit. To by nebylo zas tak divné, vzhledem k tomu, že vývojáři z Phoenix Labs, kteří za Dautless stojí, jsou bývalí zaměstnanci právě Capcomu, ale i Riot Games a BioWare. Tým je to tedy určitě kvalitní.

Před rokem tvůrci na PC spustili otevřenou betu, přičemž do budoucna plánovali i vydání na konzole, nejdříve na PlayStation 4 a Xbox One, později pak na Nintendo Switch a dokonce i mobilní telefony. No a nyní je to tady. Už teď si můžete hru na PlayStationu 4 a Xboxu One zahrát a to dokonce i v rámci cross-playe. Ano, je to neuvěřitelné, ale kromě Fortnite a Rocket League se tak Dauntless stává dalším titulem, který tuto možnost podporuje i v případě konzole od Sony.

Samozřejmostí je pak libovolné přenášení herního účtu mezi libovolnými platformami, takže si svůj těžce vydřený postup můžete užít, kde chcete. Pro někoho ale asi nebude úplně zcela dobrá zpráva, že na PC je titul dostupný pouze přes Epic Games Store. Při příležitosti vydání hry na konzole si pro nás autoři připravili další trailer ze hry, který si nyní můžete užít.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20860016
Vojta Dřevíkovský napsal 24. 5. 2019 v 15.19

Zerosekai: Řekl bych, že u takových live-service her je všechno proměnitelný, včetně výkonu. Osobně čekám dramatické zlepšení v rámci prvních patchů. Na té hře přece není nic, co by to mělo tak zpomalovat. Konec konců se pracuje na verzi pro Switch i mobily a s Epicem jako vydavatelem by to mělo jít zajistit...

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 24. 5. 2019 v 11.45

tak sem se konečně dostal do hry a ten framerate je fakt dost špatnej i na ps4 pro, furt je to lepší jak na mým pc, protože tam sem měl chvílema i fakt záseky že to šlo až do slideshow, ale teda stabilních 30fps z toho na konzoli taky nevymáčknu, asi by měli pánové zapracovat na optimalizaci trošku, když víme, že konzole dokáže utáhnout takovou hru jako RDR2 bez větších problémů tak tahle cellshade grafika by tohle dělat neměla.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 23. 5. 2019 v 17.02

Vojta Dřevíkovský: naštěstí mám pro, pořídil sem ho minulej rok spolu s god of war, tak snad to taková bída nebude

Nahlásit nevhodný obsah

20860016
Vojta Dřevíkovský napsal 23. 5. 2019 v 14.39

Zerosekai: Jako na základní PS4 to jede taky dost bídně. Framerate stabilně kolem 20 :D

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 23. 5. 2019 v 09.43

konečně na tohle sem čekal, dauntless mi na pc bohužel jede hodně špatně, takže si ho nemůžu užít, ale zkusím na ps4, tam to snad už bude ta pravá zábava

Nahlásit nevhodný obsah