God of War prodalo 10 milionů kusů

21. květen 2019 14:58 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

Horizon Zero Dawn, Uncharted 4: A Thief’s End, The Last of Us Remastered a nyní i God of War. Víte, co mají tyto hry společného? Ano, krom vysokého průměrného hodnocení a všeobecného uznání dosáhly všechny tituly hranice deseti milionů prodaných kopií.

Skvěle vykreslený příběh otce Krata a syna Atrea tak dokázal překonat milník, jenž pokořily jen ty vůbec největší PlayStation exkluzivity této generace. A není nutno dodávat, že se tomu tak stalo naprostou zaslouženě, právě God of War se s druhým Red Dead Redemption podělilo o většinu cen za hru roku 2018. Jedná se tak o sladkou odměnu pro kalifornské studio Santa Monica, které se muselo potýkat s nelehkým vývojem, což pěkně ilustruje nedávný dokument Rising Kratos. Ten nám dokonce s českými titulky naservírovala samotná Sony, dle nás se jedná o povedený snímek, jenž by vám neměl utéct.

K oné desetimilionové hranice se jistě blíží i další loňská velká PS4 exkluzivita, Marvel’s Spider-Man. Poslední informace z ledna mluvily o tom, že se dobrodružství Petera Parkera prodalo na devět milionů kopií. Tipujeme tedy, že nebude dlouho trvat a Sony se vytasí s podobnou zprávou i ohledně pavoučího muže.

Zdroj: ThePlaystationBrahs

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20854147
Syca napsal 21. 5. 2019 v 15.32

oleg.rusov: Ono tomu tak skutečně nejspíš bude, nicméně Sony v lednu naposled potvrdila milionů devět, viz http://www.hrej.cz/novinky/2019/01/08/z…

Nahlásit nevhodný obsah

20921836
oleg.rusov napsal 21. 5. 2019 v 15.17

Pres deset milionu je i Spiderman, dokonce se prodava rychleji nez God of War.

Nahlásit nevhodný obsah