Trailer na úplné finále The Walking Dead

21. březen 2019 11:01 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (1)

Téměř sedm let. Tak dlouho trvala cesta Clementine světem Živých mrtvých. Po takové době má už i toto děvče čas na odpočinek, proto se příští týden dočkáme úplně poslední epizody The Walking Dead. Na ni nás aktuálně láká nová ukázka.

Clementine dojde na konec svého putování v úterý 26. března a dle ukázky se zdá, že ji čeká spousta starostí. Po posledních událostech na lodi je celá skupina v nelehké situaci, jsme zvědaví, jakým směrem vývojáři celou část s názvem Take Us Back povedou. Nejvíce nás však zajímá, jak celý příběh Clementine, Leeho i AJ bude uzavřen. Něco tušíme, ale stále doufáme, že se dočkáme happy endu. Všem postavám bychom ho po všech těch letech přáli.

Zdroj: YouTube

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922717
Endys22 napsal 21. 3. 2019 v 15.31

“Happy End” se podle mého nebude konat. A pokud ano, bude to jedna z více variací, jak hru lze dokončit. Upřímně si myslím, že se z toho pokusí dostat co nejvíce a donutí fanoušky po těch 45-50 hodinách strávenými u této hry uronit alespoň slzu. Jednoduše řečeno snaha udělat větší doják, než v LiS. (Což nevím proč, mě stejně nedostalo tak moc, jak z toho každý kolem šílel).
Myslím si, že nebude tak dojemná chvíle, kdy třeba kdyby náhodou v mé vizi zemře Clementine. Ale v moment, když bude přecházet na druhou stranu a bude se rozhodovat, zda zůstat ve světě s AJ nebo třeba jít za Leeem. Tak by to podle mě mohlo skončit a vy si tak vyberete i konec. To by bylo dle mého názoru zajímavé. Za pár dní uvidím na vlastní oči, jak to nakonec dopadne. To její dobrodružství.

Editováno: 21. 03. 2019 v 15.33

Nahlásit nevhodný obsah