Dark Souls Trilogy možná i v Evropě

11. leden 2019 15:20 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (2)

Edice Dark Souls Trilogy byla oznámena na minulém Gamescomu v Německu pro PlayStation 4 a Xbox One, avšak tentokrát zástupci z Bandai Namco velmi rychle dodali, že ke koupi bude dostupná pouze na americkém a asijském trhu. Evropští hráči by tedy měli mít smůlu. Nic není jisté, ale podle náznaků několika prodejců, bychom se přeci jen mohli velmi brzy dočkat vydání Dark Souls Trilogy i tady v Evropě.

Tentokrát za únik může španělský a německý Amazon. Oba zdroje uvádějí jako datum vydání pátek 1. března letošního roku. Dostupný by měl být majitelům Xbox One a PlayStation 4. V Americe a Asii hra obsahovala Dark Souls Remastered, Dark Souls 2: Scholar of the First Sin a Dark Souls 3: The Fire Fades Edition. Krom toho edice nabízela všechna dostupná DLC, tedy expanzi Artorias of the Abyss pro první díl a trojici přídavků Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King a Crown of the Ivory King pro díl druhý. Poslední část série pak dostala Ashes of Ariandel a The Ringed City. Doufejme tedy, že verze pro evropský trh bude mít stejnou porci obsahu.

Obě zmíněné pobočky Amazonu v příspěvku uvádějí cenovku nastavenou na 70 euro. Za takové množství herního materiálu je to vcelku adekvátní cena. Bandai Namco se k situaci zatím žádným způsobem nevyjádřilo, takže na vyvrácení, či potvrzení, si budeme muset ještě nějaký čas počkat.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20846931
Lynch napsal 12. 1. 2019 v 10.51

Určitě pěkná edice ale s DkS jsem si užil svoje a byla to neskutečná jízda. Teď čekám na Sekiro.

Nahlásit nevhodný obsah

20922162
Jeníček napsal 11. 1. 2019 v 18.29

Originalky.cz---https://www.originalky.cz/dark-souls-trilogy -xone-p96800/

Nahlásit nevhodný obsah