AC Odyssey dostává nový obsah

9. leden 2019 16:19 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (3)

Pokud si už zoufáte, že v nejnovějším přírůstku do série Assassin’s Creed Odyssey nemáte už co na práci, tak pro vás máme skvělou zprávu. Ubisoft totiž do nového roku nastupuje s velkou parádou a má pro nás připravenou rozsáhlou porci obsahu. Dostaneme nové úkoly, nové žoldáky a konečně také level-scaling.

DLC navazuje na prosincový přídavek v podobě Legacy of the First Blade, který je rozdělen na tři části, z nichž jedna, s názvem Hunted, už v prosinci vyšla. Ta druhá, pojmenovaná Shadow Heritage, by měla dorazit už 15. ledna.  Za tuto epizodu budeme muset zaplatit, ale příval lednových úkolů je zdarma. Jeden z nich, Daughters of Lalaia, už je venku. V něm budete mít za cíl pomoci vycvičit vesnici plnou žen, aby se dokázaly bránit proti lupičům. Na konci měsíce si také vyzkoušíme, jaké by to bylo být divadelním hercem v Poet’s Legacy.

Hodně velkou změnou je ale už zmíněný level-scaling. Po 10. lednu, kdy update dorazí, si budete moci vybrat ze čtyř variant. Normální nechá věci tak, jak jsou, těžká dá nepřátelům stejnou úroveň, jako máte vy, lehká vám pak umožní soupeřit s protivníky o dvě úrovně menší a velmi lehká pak o čtyři úrovně menší. Pokud si zvolíte obtížnost „nightmare“, tato možnost nebude k dispozici. Zdá se tedy, že v Řecku bude zase co dělat. Pokud jste tam ještě nebyli na návštěvě, můžete si hru zakoupit na Xzone.cz

Zdroj: PCGamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874536
Minstriel napsal 10. 1. 2019 v 00.23

kadriss: doporučuji nejdříve číst info a poté reagovat :).

Nahlásit nevhodný obsah

20876018
kadriss napsal 9. 1. 2019 v 19.00

Já mám seasonpass,takže bych platit nic neměl . A jestli jo , tak at si to nechají.

Nahlásit nevhodný obsah

20811703
Bohemund napsal 9. 1. 2019 v 18.30

BTW celé přehledně:
https://www.farflame.cz/clanek15.htm#odyssey

Nahlásit nevhodný obsah