Just Cause 4 ve výbušném traileru

18. listopad 2018 16:44 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (2)

S blížícím se vydáním Just Cause 4 neuplyne týden, kdy by se autoři nepochlubili nějakým novým videem ze hry. Vzhledem k jejich přitažlivě zběsilému tempu se jim ale nemůžeme divit a je potřeba uznat, že novinka vypadá skutečně k světu. Výjimkou není ani poslední příspěvek k propagaci nové hry, kde se Rico Rodriguez opět dosyta vyřádí.

Stejně jako v mnoha předchozích případech i v tomto traileru se prezentuje především počasí, svoboda pohybu a nekonečná akce. Hra bude zasazena do Jižní Ameriky, kde se v roli zmíněného bývalého agenta vydáte na jeho dosud neosobnější misi za odhalením minulosti jeho otce.

Hra nabídne tradičně obří mapu, na které se vystřídají snad všechna myslitelná přírodní prostředí, ale i velká města. V přírodě narazíme na několik druhů zvířat a k pohybu využijeme především ikonický wingsuit či padák, ve městě na nás budou čekat spousty vozidel a dalších dopravních prostředků.

Velkou chloubou série je už dlouhodobě fyzika a hrátky s jejím využíváním. Autoři lákají na přepracovaný engine, který nabídne ještě širší možnosti využití než kdykoli předtím. Pokud bude ve hře všechno držet pohromadě, bude to v kombinaci s variabilním počasím a záplavami nepřátel skutečná lahůdka.

Just Cause 4 vychází na PC, PS4 a Xbox One 4. prosince a k zakoupení je i na Xzone.cz.

Zdroj: Attack of the Fanboy

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 19. 11. 2018 v 13.44

Zopakuje se znovu frejmrejtové fiasko předcházejícího dílu na konzolích?
Koukám na trailer a myslím, že ano.

Nahlásit nevhodný obsah

8405418
Renee napsal 19. 11. 2018 v 08.26

Tak jestli mi tohle pojede na starý PS4 ve stabilních aspoň 25 FPS tak asi umřu blahem

Nahlásit nevhodný obsah