Přichází nové rozšíření pro Ark: SE

7. listopad 2018 12:53 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (0)

Survival v otevřeném světě se spoustou dinosaurů. Takhle by se nějak dala popsat hra Ark: Survival Evolved. Dlouhou dobu strávila v early accessu, ale od vydání plné verze už je to nějaký ten pátek. Tím ale vývojáři ze studia Wildcard rozhodně nekončí. Už dříve do hry přidávali nový obsah, ale nyní přicházejí s tím největším - finální expanzí Extinction.

Všechno se tady bude točit okolo Titánů, což jsou obří bossové. Můžete se ale také těšit na celou řadu nových živočišných druhů a také vybavení. Nové technologie vám například snadno umožní nosit ochočené dinosaury pěkně s sebou v inventáři.

Do Extinction si budete moci přenést svoje vytvořené postavy, ale o veškeré vybavení přijdete. To platí i pro ochočená zvířata. Obráceně to ale funguje. Věci, které v Extinction získáte, si můžete přenést na starší mapy.

Nová expanze je na PC dostupná už dnes. Vývojáři průběžně budou spouštět servery, na které se klasicky bude moci připojit až 70 hráčů. Pokud hrajete na konzolích, tak si musíte počkat do 13. listopadu.

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!