Sledujte příběhový trailer Just Cause 4

11. říjen 2018 09:35 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Rico Rodriguez si oblíbil tropické destinace. Takže ve své historii navštívil karibské San Esperito, Panau, středozemní ostrov Medici a nově zamíří do Jižní Ameriky. Konkrétně na ostrov Solís. A evidentně nestačí, že je posledně jmenované území neustále bičované bouřkami a tornády, do toho za sebou necháme spoušť i my.

Nové příběhové video nastiňuje detailněji zasazení čtvrtého dílu. Ne, že by Just Cause bylo svou výpravou známé, když jde především o akci a využívání všech schopností a gadgetů dnes už bývalého agenta, ale přeci jen bychom měli vědět, jak se Rodriguez na Solís dostal a co na něm bude sledovat.

Jak už to tak bývá, ostrov ovládají milice Black Hand vedené nebezpečnou Gabriellou, která se neštítí použít jakékoliv prostředky k tomu, aby si udržela svou moc a kontrolu nad Solísem. A tak se Rico přidá logicky na druhou stranu, k rebelům vedeným Mirou. Předpokládáme, že nic nebude tak evidentní, jak se zdá, ostatně i proto, že se Rico musí probojovat „skrz chaos a konspiraci“.

Just Cause 4 vychází 4. prosince na Xboxu One, PC a PS4. Hru si můžete pořídit na Xzone.cz.

Zdroj: All Games Delta

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876673
rohaac napsal 11. 10. 2018 v 13.34

Já vím že je to poznávací znamení značky, ale kdyby ten chlap neuměl lítat a musel to všechno řešit s nohama na zemi byla by to podle mě lepší hra. Já marně čekám na něco jako Mercenaries ještě snad z PS2. To bylo přesně ono. Tohle je až moc crazy akce

Editováno: 11. 10. 2018 v 17.08

Nahlásit nevhodný obsah