Vychází komiks Life is Strange

10. říjen 2018 12:34 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (3)

Na konci července jsme vás informovali o tom, že se chystá komiks ze světa Life is Strange. Původní informace mluvily o tom, že se ho dočkáme v průběhu listopadu, avšak jak se nyní ukázalo, práce na něm odsýpaly rychleji, než se čekalo. Komiks vychází ve Spojených státech právě v těchto dnech.

Podtitul komiksu zní Welcome to Blackwell Academy a jeho hlavními hrdinkami zůstávají postavy z první série hry, tedy Max a Chloe. Jejich pomocí budeme objevovat svět střední školy, na které jsme zažili všechny ty pamětihodné momenty původního příběhu. Komiks by měl připomínat herní sešit Max, neměly by v něm chybět různá graffiti, nákresy a různé další omalovánky hlavní hrdinky. Je tak určen pro fanoušky, kterým původní pětidílná série nestačila a rádi by do prostředí Blackwell Academy, potažmo celého Arcadia Bay, rádi vrátili. O případné distribuci do Evropy nemáme bohužel žádné informace, při troše štěstí by se komiksu mohli dočkat i čeští a slovenští hráči.

Jak na první sezónu Life is Strange vzpomínáte vy? Hráli jste první epizodu té druhé? Dejte nám vědět do diskuze.

Zdroj: GameIdealist

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20860885
Corvus von Corax napsal 11. 10. 2018 v 09.48

SeagullCZ: Je to malinko zmatené, trochu to upřesním:

Life is Strange: Welcome to Blackwell Academy je oficiální kniha v pevné vazbě (160 stran). Je to spíš doplněk ke hře/průvodce/lore book. Vydává Titan Books. Knihu napsal Matt Forbeck.

Life Is Strange # 1 (bez podtitulu) je komiks od Titan Comics + Square Enix. Vyjde v listopadu 2018. Komiksovou sérii píše Emma Vieceli a kreslí Claudia Leonardi. Komiks bude 4 dílná minisérie. Druhý díl vyjde v prosinci. Dohromady budou mít všechny díly 112 stran a vyjde ve formě paperbacku/sešitů.

Všechny díly komiksu vyjdou pod názvem Life Is Strange Collection příští rok... Takže lze koupit buď jednotlivě nebo si počkat na celé vydání.

Obojí lze naprosto bez problémů objednat na Amazonu a já doporučuji vynikající anglickou stránku Bookdepository, kde mají mnohdy artbooky za vynikající ceny a neplatí se žádné poštovné. Plus časté slevy...

Editováno: 11. 10. 2018 v 09.50

Nahlásit nevhodný obsah

20875872
SeagullCZ napsal 11. 10. 2018 v 08.34

Zdarec, jsem trochu zmatený, hledal jsemsi výše zmíněný komiks, ale pod jménem Life is Strange: Welcome to Blackwell Academy jsem našel jen knihu (dle mého odhadu) z LIS universa, komiks jsem našel spíše pod Life is Strange #1 - od Titan comics. Bohužel při mém rychlo googlení jsem nenašel nikde náhled na Welcome to Blackwell Academy tak nevím jestli je to opravdu komiks či ne. Má autor nějaké informace které by to porvrdily či vyvrátily, tj. jestli je to fakt komiks? Nejde mi o chytání autora na švestkách, ale o seriózní informaci.

Khalashnikovf: Hmm co takhle objednat z amazonu?

Editováno: 11. 10. 2018 v 08.35

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 10. 10. 2018 v 17.58

Druhá sezóna začíná velmi nadějně. Důležitější otázka zní: Jak se l tomu kmiksu dostat? Hmmmmmm....

Nahlásit nevhodný obsah