Onimusha Warlords představuje akci

9. říjen 2018 11:15 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (2)

Remastery jsou v dnešní době bezesporu populární záležitostí a nevyhnul se tomu ani titul Onimusha: Warlords. Dnes vydal Capcom nový trailer, který ukazuje, jak bude ve hře vypadat akce a celkově jak se hra od své původní verze změní.

Dle našeho názoru je tento remaster stejný případ, jako předělávky prvních dvou dílů Shenmue. Vesměs se na hře nic velkého nezměnilo, jen byly upraveny některé drobnost. Konkrétně se úpravy týkají hlavně vzhledu. Byla přidána HD grafika spolu s širokoúhlým obrazem a podporou ovládání analogovými páčkami. Pokud by na vás hra byla příliš těžká, můžete si nově zapnout easy mód. Úprav se pak dočkal i soundtrack. Žárné majoritní změny ale v remasteru nenajdete.

Onimusha: Warlords vypráví příběh o samuraji Samonosukem Akečim a Kaede, kteří se snaží zachránit princeznu Yuki ze spárů legie záhadných démonů. Musí se proto dostat do hradu Inabajama, který mají démoni momentálně pod palcem. V době vydání sklízela hra nadprůměrná hodnocení a jak se jí povede s remasterem uvidíme 15. ledna.

Zdroj: DSOG

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
8010309
bukrr napsal 9. 10. 2018 v 23.04

Ocelotr2.1: Nepodceňoval bych právě hráče RE her. Dvojka RE vypadá skvěle a není to to správné "retro" či "nostalgic trip". Nehledě na to, že samurajové jsou nedostatkové zboží. Díky Sekiro nebo Ghost of Tsushima by se o ně mohl zase zvýšit zájem. Ale uznávám, že hra z roku 2001 v né moc oku lahodícím remasteru, nejspíš nebude zajímat moc hráčů, které se se sérii Onimusha nikdy nesetkali.
Každopádně já mám radost a určitě koupím, pokud to nebude průser po technické stránce.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 9. 10. 2018 v 13.38

Tak tomuhle říkám nepotřebný remaster. Nejenže byla první ONIMUSHA spíše testdemem bude li se hratelnost líbit, takže je krátká a v dnešní době totálně nezajímavá, tak remaster vypadá vedle remasteru RE2 jako chudý příbuzný.

Ale možná hodlá CAPCOM jako RE vydat remaster ve stylu prvního dílu (kterej teda zapůsobil v roce 2000 na GAMECUBE) a rozšoupnout se ve dvojce. Dneska ale nejsme v roce 2000 ani v době vydání toho samého (hd) RESIDENT EVIL REMASTERU pro PC a tady pšenka CAPCOMU nepokvete. Měli jít hned do dvojky ve velkém stylu remasteru RE2. Tohle bude finanční propadák.

Editováno: 9. 10. 2018 v 13.39

Nahlásit nevhodný obsah