Avengers nejspíš až na příští generaci

9. říjen 2018 12:14 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (3)

Pro mnohé hráče byla letošní E3 prezentace Square Enixu zklamáním zejména proto, že se na ní neobjevil ani jeden projekt, který tvoří ve spolupráci s Marvelem. V tomhle případě je řeč konkrétně o Avengers, které má na starosti studio Crystal Dynamics. Podle posledních informací to ale vypadá, že se tento titul nakonec chystá až pro další generaci konzolí.

Nic oficiálně potvrzeno není, ale vyplývá to z nových požadavků pro přijetí zaměstnanců. Konkrétně se jedná o pozici Lead Software Engineer. Abyste se o ni mohli ucházet, tak jedním z hlavních požadavků je zkušenost s next-gen platformami a současnou generací.

Může to znamenat několik věcí. Zprvu většině hráčů nejspíš přijde na mysl, že se Avengers opravdu chystají až na následující generaci, tedy PS5 a Xbox Scarlett. Také by to ale mohlo dopadnout tak, že Avengers budou jednou z her, které vyjdou jak na současnou, tak na novou generaci. Pokud si vzpomínáte na období kolem launche PS4 a Xboxu One, takových titulů nebylo málo a našly se mezi nimi opravdu velké věci.

Opravdu už bychom chtěli slyšet nějaké oficiální informace přímo od vývojářů. To je ale nejspíš ještě daleko. Je to teprve nedávno, co Crystal Dynamics otevřeli studio, které se věnuje jen projektu Avengers, takže práce mohou být stále v rané fázi i přes to, že o něm víme už více než rok. I tak se na něj stále zatraceně těšíme. Jak jste na tom se záležitostmi od Marvelu vy? Dejte nám vědět do komentářů.

Zdroj: SegmentNext

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20865500
Silverstamp napsal 10. 10. 2018 v 07.18

Ocelotr2.1: Uplně vedle

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 9. 10. 2018 v 14.22

Pokud teprve teď nabírají "lead software engineer", tak hru ještě tak dva až tři roky neuvidíme.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 9. 10. 2018 v 14.17

Co podle vás udělal Thanos konci Infinity War ? Podle mne prostě cestoval zpátky časem (což neukázali) zamezil zrození zabitých superhrdinů, takže dvojka bla bla cesta do minulosti zamezit Thanosovi v zabití a končíme na stejnym místě jako v jedničce až na jiný výsledek - Thanos is dead a všichni sou živí. Happy end made by Hollywood. Nečetl jsem internetový teorie tohle je jen takévá číčovina co mě napadla. Vim že to má mouchy, jako každej time travel. P.S. nastupuje nejvošklivější blondýna z Hollywoodu s tučnym ksichtem jako CPT. Marvel a s pomocí Dr. Strange cestuje do minulosti.

Zívačka. Johnyho Wicka jsem si užil víc.

Editováno: 9. 10. 2018 v 14.22

Nahlásit nevhodný obsah