Na podzim vyjde My Little Riding Champion

16. srpen 2018 17:35 / Aleš Tihlařík / Novinky / Diskuze (1)

Je to již rok od chvíle, kdy Bigben ve spolupráci s Toplitz Productions oznámil ultimátní koňskou hru My Little Riding Champion. Hra měla původně vyjít v prvním čtvrtletí tohoto roku, po odkladu se však na pultech obchodů objeví až na podzim.

Titul je tedy nově cílen i proti Red Dead Redemption 2, všichni však svorně věříme, že My Little Riding Champion v tuhé konkurenci obstojí. Oproti gigantu od Rockstaru totiž hra nabízí opravdu komplexní management koně, který zahrnuje nejen projížďky po otevřeném světě, ale i závody, denní péči, navazování emočního pouta, a dokonce i tuning koně.

Doufejme tedy, že i jízdní model vašeho hřebce bude konkurovat velikánům v oboru, a My Little Riding Champion se na trhu neztratí. Jak již bylo řečeno, hra vychází na podzim, a to na PC, Xbox One a PlayStation 4. Verze na Switch by měla přijít později.

Těšíte se na okamžik, kdy budete jemnými krouživými pohyby hřebelcovat svoji udatnou, blyštivou klisnu? Nebojte se o váš entusiasmus ohledně My Little Riding Champion podělit v komentářích.

Zdroj: The Xbox Hub

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20843606
MyBullet napsal 16. 8. 2018 v 18.10

Při čtení perexu jsem si říkal, že vám tam bude chybět něco ve stylu Hra bude dokonce ve 3D. Ale hnedle první věta mne dorazila. Krásně se to povedlo.

Nahlásit nevhodný obsah