Ve Falloutu 76 nebudou frakce

10. červenec 2018 14:35 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (22)

Kolem nového Falloutu je stále několik neznámých, i když hra míří na trh už v listopadu. Tentokrát pár novinek přinesl Pete Hines. Už během E3 jsme se dozvěděli, že ve hře nebudou žádné NPC a na jednom serveru bude menší množství hráčů. V některých online hrách je zvykem, že si při vytvoření postavy nebo v průběhu hraní vyberete frakci. Ve Falloutu 76 ale nic takového nebude. Zkrátka se stanete, kým chcete.

"Chcete patřit k frakci Minutemen? Tak se jí staňte a rekrutujte ostatní lidi, kteří jen cestují po krajině a nacházejí nebo zakládají základny. Jestli chcete být obchodník, jestli chcete cestovat po celé mapě nebo vaše duše prahne po stavění outpostů, kam lidé mohou přijít a prodávat věci, můžete to udělat. Nepotřebujete nás k tomu. Hra vám dovolí, abyste si tento systém vytvořili sami. V tomto světě můžete být kýmkoliv," řekl Hines.

Fallout 76 zatím vypadá opravdu netradičně ve srovnání s dnešními MMORPG hrami. Jen aby důsledkem toho, že si můžete dělat co chcete, nepanovala až moc velká anarchie. Ze začátku budete trochu chráněni, protože než dosáhnete páteho levelu, nebude vás moci nikdo zabít. Alespoň se tak trochu stihnete rozkoukat, jak to ve Falloutu chodí. Pokud se chcete dostat do bety, musíte si hru předobjednat. Můžete tedy ihned zamířit na Xzone.cz.

Zdroj: SegmentNext

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 10. 7. 2018 v 15.18

No takze cela ta vec se singlem, ktery si klidne muzete uzit bez ostatnich hracu pada. To chci fakt videt jak by singl Falloutu fungoval bez NPC. Zvlast treba random encountery.

Krom toho mam dojem ze nam v traileru pekne lhali. Za prvy je tam NPC Mr. Handy, pak je tam hlas Overseerky vaultu apod., kterej sice nepotrebuje vlastni NPC, ale ja to stale pocitam jako postavu ve hre, za kterou nehraje clovek.

Co se tyce tech frakci tak zase zklamani. Dali do hry min obsahu a nahradili ho predstavivosti lidi. To je taky takovy hezky, a hodne lidi rado RPuje a predstavuje si veci ktery ve hre proste nejsou, ale ja sem cekal neco vic.

Editováno: 10. 07. 2018 v 15.21

Nahlásit nevhodný obsah

20900965
Koby napsal 10. 7. 2018 v 15.17

Čím dál více mi to smrdí jako Rust... Snad se mýlím

Nahlásit nevhodný obsah