Ace Combat 7 se hlásí o vzlet

21. červen 2018 11:15 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

Sedmý Ace Combat se nám poprvé představil na PlayStation Experience 2015, což už je, řekněme si upřímně, relativně dlouhá doba. Od té doby autoři příliš sdílní na informace nebyli, až jsme si začínali myslet, že hru provázejí nějaké problémy při vývoji. Toto podezřelé ticho nabouraly nové informace a trailer ukazující aktuální stav hry.

Důležitou součástí hry bude proměnlivé počasí, které by mělo ovlivňovat chování pilota, respektive hráče. Ten se bude muset vypořádat s nevyzpytatelnými bouřkami, které můžou přijít z ničeho nic, zhoršit viditelnost a způsobit ještě větší nepříjemnosti v boji. Jakýkoliv riskantní manévr bude v této situaci ještě nebezpečnější.

Hra bude zasazena do roku 2019, do úplně stejné oblasti jako jeho předchůdci v podobě třetího a čtvrtého dílu. Hráč se zmocní pilota, jež je členem Osean Air Defense Force a bude jedním z mnoha, který se zapojí do konfliktu, kde nepůjde rozlišit mezi dobrem a zlem. To alespoň říkají sami vývojáří. Jak to s titulem nakonec dopadne, se dozvíme příští rok, kdy by se měl po dlouhých letech dočkat svého vydání. Fanoušci už jsou určitě natěšení, vždyť poslední regulérní díl ze série vyšel již před dlouhými sedmi lety. Navíc, pokud se nemýlíme, žádná podobná hra na současné generaci konzolí prostě není.

Ace Combat 7: Skies Unkown vyjde na PS4 a Xbox One, vy si ho můžete předobjednat na Xzone.cz

Zdroj: PushSquare

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878639
Jsoucno napsal 21. 6. 2018 v 16.10

Vzdycky mne tyhle arkadove dogfighty bavily - mel jsem i hodne rad Tom Clancys (hawx??) tusim. Tak sup sem s tim :)

Nahlásit nevhodný obsah

20811703
Bohemund napsal 21. 6. 2018 v 12.55

Jiný trailer ze hry s nadupanou hudbou:

https://www.youtube.com/watch?v=RyWpOAfJhOI

Nahlásit nevhodný obsah