Sea of Thieves s obsahem nekončí

14. duben 2018 01:58 / Tomáš Tureček / Novinky / Diskuze (7)

Sandboxová hra na piráty Sea of Thieves byla i přes své nesporné kvality a zábavný gameplay kritizovaná za malé a opakující se množství herního obsahu. Studio Rare ale rozhodně nehodlá zahálet a chystá se do hry postupně přidávat další. V průběhu tohoto roku si pro hráče přichystalo hned šest porcí dodatečných výzev a dobrodružství, dostupných zdarma během roku 2018.

První porce z toho šestichodového menu dorazí na konzole a PC všech věrných pirátů již tento květen a ponese název The Hungering Deep. Vývojáři se chystají vypustit do jejich světa novou hrozbu, která by měla posunout rámec kooperace na novou úroveň, donutit hráče spolupracovat, stmelit posádky dohromady a dovést je tak k novým výzvám a odměnám. Rare vytvořilo velmi zajímavé prostředí, které bohužel obsahem pokulhává a zdá se, že se i s jednou nohou vyřezanou hodlají vydat vstříc dalším dobrodružstvím. Možná, že na svých cestách potkáte nová NPC, která se vám svěří, že někde ztratili nebo zakopali poklad a svěří vám indicie k jeho nalezení. Dále budete moct pátrat po takzvaných Skeleton thrones, těžko dostupných místech, na kterých vás po jejich pokoření budou čekat další odměny na vašich cestách, nebo různé nové podvodní lokace.

V průběhu léta přijde druhý velký update jménem Cursed Sails, který přinese zcela nový druh lodi. Přesné detaily nejsou známé, je však možné, že budou schopné nést větší posádku a tím přinést do hry intenzivnější zážitky s více lidmi. Poslední z upřesněných šesti updatů by měl dokonce přinést zcela novou lokaci pro vaše výpravy.

Za zmínku rozhodně stojí i „kosmetické“ přídavky. Ostřílení piráti si budou moct například pořídit vlastního papouška, kočku nebo opičku, nebo se dokonce stát kapitánem vlastní lodi. Vypadá to, že Sea of Thieves zdaleka neřeklo své poslední slovo. Ty, kteří do hry již naskočili a měli pocit zklamání ze zajímavého, nýbrž poměrně prázdného světa, by nastávající updaty mohly příjemně potěšit. Nové piráty s přísným, bedlivě sledujícím okem na dalekohledu, vyčkávajíc příliv nového obsahu, o to více. Tak co, mořští vlci, těšíte se na další výpravy za poklady? Hru můžete zakoupit na e-shopu Xzone.cz

Zdroj: Gamespot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 16. 4. 2018 v 10.45

oleg.rusov: 4 roky zabralo to moře a rok generátor pirátů. na kostlivce zbyl týden :) A vůbec proč MS RARE zkurvil ? Kdysi druhý nejlepší plošinovkáři na světě dělaj online multiplayer FPS, ééé něco.

Editováno: 16. 04. 2018 v 10.52

Nahlásit nevhodný obsah

20842379
Tomáš Urbánek napsal 15. 4. 2018 v 22.25

spoock: Ono i ty kosmetický věci můžou bejt svym způsobem progress, mě by bavilo se honit za tim, abych si hezky vypimpil svoji loď, upravil si každej detail podle sebe a pak byl nasranej, když o ni přijdu a musel platit jako v Elite. Nicméně ta současná nabídka kosmetických věcí je totálně na nic.

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 15. 4. 2018 v 10.53

a za dalších pět let, ta hra bude stát za to, něco jako No Man Sky.

Nahlásit nevhodný obsah

20921836
oleg.rusov napsal 14. 4. 2018 v 17.56

Sea of Thieves s obsahem jeste nezacal, to by byl presnejsi titulek.
5 let patlaji hru a neni tam co delat.

Nahlásit nevhodný obsah

7739207
spoock napsal 14. 4. 2018 v 13.00

kulisak: jj, kosmetické věci nejsou přeci cíl, ta hra je moc hezká, výborně se hraje, ale bez obsahu je to víkendová sranda, max. pro lidi co jim stačí plavat od ostrova k ostrovu, pokud tvůrci na hře zamakají, třeba si to za dva roky ještě nainstaluju

Nahlásit nevhodný obsah

20815946
kulisak napsal 14. 4. 2018 v 12.04

Nevím jestli to bylo řečeno tady v Hpodu nebo ve Vortexu,ale hře chybí prostě Progress. je to hnací motor všech online her.At je ve hře obsahu kolik chce,tak bez vývoje postavy nebo nějakých online žebříčku a pod.,tak se člověk nemá za čím "hnát" a snažit se.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 14. 4. 2018 v 10.13

tak vono podle toho co sem zatím viděl to vypadá že s obsahem ještě ani nezačali, na hru za 1600 jako tři typy misí, ještě k tomu stále se stejně opakující, nulová customizace lodě, kraken ani nemá tělo je to jen pár chapadel nad vodou, jako sorry za rok za dva se z toho může stát hra hodná koupě, ale momentálně je to jako pořizovat velmi earlly acces hru za plnou pálku

Nahlásit nevhodný obsah