Další mapa pro PUBG bude do června

23. únor 2018 16:29 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (7)

Tým Bluehole stojící za vývojem úspěšné on-line akce Playerunknown’s Battlegrounds oznamuje, že již brzy odhalí další konkrétní plány s touto jmenovanou multiplayerovkou a snad tak i zabrání nedávno oznámenému vůbec prvnímu odlivu hráčů.

Kompletní takzvaná roadmapa tedy teprve dorazí, nicméně již nyní tvůrci avizují, že pravděpodobně ten největší možný přídavek, tedy zcela nová mapa, dorazí do hry už do června tohoto roku. Stejně tak se další možné úpravy již brzy budou moci dotknout například matchmakingu, který bude pozorněji sledovat odezvu (ping) hráčů.

V současnosti se prý nicméně největší možná pozornost týmu ubírá směrem k podvodníkům a obecně k cheaterům. Tento neduh má zkrátka momentálně největší možnou prioritu. Tyto snahy zaměstnávají velkou část pracovního potenciálu celého týmu a jsou tedy i důvodem nejen pozdržení plánů ostatních, ale dost možná i nečekané celkové mlčenlivosti týkající se vůbec podoby jakýchkoli dalších plánů.

Alespoň tak o tom vypovídá příspěvek na Steam stránce hry, který se v tomto případě věnuje zejména informacím o další objemnější aktualizaci pro PC edici hry. Další zprávy týkající se zejména oněch nadcházejících plánů by však již měly být odhaleny v průběhu příštího měsíce.

Zdroj: VideoGamer.com, Destructoid, Eurogamer.net

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874536
Minstriel napsal 27. 2. 2018 v 09.18

Twice: tak to byl pouze jeden z problémů který jsem zmiňoval že? :) JInak to že to má nigafield a beta battlefront také špatně mi nepřijde jako super argument proč i Pubg to musí mít špatně.
Na jednom videu se rozebíral netcode hry Fortnite a Pubg a bylo to krásně vidět. Rozdíl je v tom že Fortnite je zadarmo a Pubg vydělalo miliardy :D. Ale tak dostaneme jednou za půl roku novou mapu s tím že hodně lidí si mazalo soubory nové mapy aby ji nemuselo hrát.

Nahlásit nevhodný obsah

20880283
Twice napsal 26. 2. 2018 v 09.07

Minstriel: Situace kdy to dostaneš až za rohem má i battlefield či battlefront. Takže bych to pubg nějak extra nevyčítal, u fortnite bych řekl že to může být tím že jsou všechny výstřely hitscan, takže spousta výpočtů v okamžik výstřelu odpadá.

Editováno: 26. 02. 2018 v 09.07

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 25. 2. 2018 v 01.16

John Niccon: také Fortnite nehraji protože mě grafická stránka hry moc nezaujala.

Nahlásit nevhodný obsah

20878022
John Niccon napsal 25. 2. 2018 v 00.58

Minstriel: Nevravim, ze PUBG ma dobry netcode, ale zatial nie je najhorsi, ten ma zial Tarkov momentalne. No napriek tomu sa mi podobne veci na PUBG uz dlho nestali. Fortnite som hraval, ale nepaci sa mi ze je to moc cartoon :(

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 24. 2. 2018 v 21.03

John Niccon: Fortnite má 3x lepší netcode nez PubG a to je zdarma. Hře by prospěla pořádná investice a nášup nového obsahu.
Tarkov zatím sleduji a těším se na něj a KCD tam také trávím večery :D. Dlouho se mi nestalo u single hry mrknout na hodiny a sakra 3 hodiny ráno měl bych jít spát :D.

Nahlásit nevhodný obsah

20878022
John Niccon napsal 24. 2. 2018 v 18.29

Minstriel: Imho su baraciky lepsie ako na prvej mape. Tiez prestavam hrat ale len preto lebo hram Tarkov a sem tam KCD.
Co sa tyka obsahu, toho si myslim ze je ale v pohode a chybu ktoru popisujes som osobne ani raz nezazil.

Btw netcode ma momentalne najhorsi prave Tarkov a uprimne PUBG sa odost zlepsilo.

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 24. 2. 2018 v 13.23

Pouštní mapa aneb většina baráčků naprosto stejných jako ctrl + c a ctrl + v je opravdu variabilní a musela dát minimálně třem lidem práci na měsíc. Bohužel hru již také přestávám hrát z důvodu slabého obsahu.
Na hře se vybralo stovky milionů a sere se na to. Menu již asi 2 měsíce nefunkční a nevidíme se s přáteli ve hře. Takže se musíme hledat skrze vyhledávač psaní jmen. Je to asi dost drsné chtít opravu. Třeba to do Vánoc 2018 opraví.
Možnosti nového taktického vybavení, větší variabilita modů pro zbraně atd. Dost často se ve hře stává (díky prehistorickému net codu) že zaběhnete za roh a po dvou vteřinách jste na zemi protože Vás nepřitel dostal i když už jste v krytu.
Sorry hoši muselo to ven, měl jsem tu hru rád a těšil se na nové možnosti a mody a nic :D

Nahlásit nevhodný obsah