Tento víkend je PS beta Monster Hunter World

7. prosinec 2017 14:52 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (4)

Ačkoliv vydání Monster Hunter World je ještě daleko, kvapem se blíží beta na PlayStationu 4 podmíněná členstvím v PlayStation Plus. Všechno to vypukne už tento víkend, v sobotu 9. prosince, a Capcom zveřejnil, co nás vlastně čeká.

Pre-load hry bude umožněn už zítra, aby vás v sobotu a neděli nic nezdržovalo. Pokud si vzpomenete až první víkendový den, zase tak moc se neděje, neboť kvůli posunu času se u nás servery zpřístupní až v 18 hodin. Akce potrvá přesně 72 hodin, takže se Monster Hunter uzavře až do vydání v šest hodin večer v úterý.

PS Plus není vyžadováno jen tak zbůhdarma. Beta World totiž bude testovat i servery a multiplayerový matchmaking, aby vše v době vydání proběhlo bez chybičky. Během testování bude hra sdružovat hráče z celého světa. S nimi můžete projít tři questy ve dvou lokacích. Pokud však chcete, můžete si nastavit preferovaný jazyk a tím hráče filtrovat podle něj.

První prostředím je Ancient Forest, v němž mohou všichni vyzkoušet své dovednosti proti stvůře Great Jagras, a jakmile budou zkušenější, mohou zkusit skolit Anjanath. Druhou oblastí je Wildspire Waste pro středně pokročilé, v němž bude čekat Barroth.

Beta nabídne 14 rozdílných typů zbraní, které můžete měnit i během jednotlivých questů. Lektvary a další užitečné věci hráči obdrží v rámci jednotlivých questů. Po jejich zkompletování dostanou bonusovou odměnu, kterou si mohou přenést do plné hry. Co se týče přenosu věcí do nové hry, přenesou se jen data o zkompletování questů. Vaše postava, jméno, její vzhled, ale i její vybavení, budou po konci testování smazány.

Zdroj: VG24/7

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921934
Adam2153 napsal 7. 12. 2017 v 17.31

Jediný proč trochu o tý hře přemejšlim je ten skin Aloy z Horizonu, tak snad mě to přesvědčí.

Nahlásit nevhodný obsah

20834372
noxuss napsal 7. 12. 2017 v 15.42

Napise Vojta aj nejake dojmy,pripadne bude aj lp?

Nahlásit nevhodný obsah

20863689
tuter napsal 7. 12. 2017 v 15.33

Škoda že ps plus nejde koupit za kredit... Jinak se na hru hrozně těším až vyjde

Nahlásit nevhodný obsah