Lara Croft se učí s Oculem i s HTC Vive

5. prosinec 2017 11:50 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (4)

Přídavek Blood Ties pro akční adventuru Rise of the Tomb Raider byl v rámci virtuální reality původně k mání pouze jako bonus pro majitele PSVR, nově se však dozvídáme, že toto rozšíření původní hry je už ve stejné podobě k mání i na PC a potěší tedy majitele konkurenčních řešení virtuální reality.

Týmy Crystal Dynamics, Nixxes Software a pochopitelně také Square Enix oznámily vydání aktualizace PC verze Blood Ties, jež oficiálně přináší podporou pro HTC Vive i pro Oculus Rift. Tato verze přídavku je každopádně k mání v rámci rozšíření původní hry jménem 20 Year Celebration Pack.

My na to konto můžeme jen připomenout fakt, že přídavek Blood Ties zavede hráče v rámci dobrodružství pro jednoho hráče do známé Croft Manor, kde se Lara bude snažit o to, aby její strýček nezískal nad rezidencí plnou kontrolu. A při té příležitosti bude slavná akční hrdinka objevovat nejedno tajemství, jež tato stavba a její historie ukrývá.

Navrch se ještě vydavatelství Square Enix chlubí rovněž tím, že tento díl hry od roku 2015 a od původního vydání pro Xbox One dokázal oslovit již více než sedm milionů fanoušků. Patříte mezi ně i vy?

Zdroj: DualShockers, Next Gen Gamer UK, GAMING TREND

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874931
SpeedyRedy napsal 5. 12. 2017 v 20.08

No Oculus je velký dost specificky vypadající obchoďák vedle One World Trade Centra ale nevím co přesně se s ním Lara učí, to že pod ním je nádraží do Jersey City všichni víme, a pokud odbočí uvnitř směrem od Wall Street doprava, vleze k výtahu nejvyšší baráku USA, pokud vyleze hlavním vchodem východně ven a obejde onu bílou "UFO" stavbu, jsou tam dva památníky na World Trade Center a pokud bude pokračovat rovně na hlavní třídu kde je Broadway, tak může pohladit koule býkovi a něco si přát, asi prachy, protože ty potřebuje na své expedice a strýček Atlas je chrt lakomej XD

Editováno: 5. 12. 2017 v 20.09

Nahlásit nevhodný obsah

20877398
Jay7485 napsal 5. 12. 2017 v 13.18

Je to stejný, jako s "Nexem" a s "Nexusem"... Obojí je správně. Záleží akorát na cítění a situaci. Mě se třeba druhá možnost příčí, ale je to tak.

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 5. 12. 2017 v 12.35

Jedna česká? Je to s Oculusem, nebo s Oculem? (Ala všecko, co je řecký?)

Nahlásit nevhodný obsah