God of War by mohl vyjít už v březnu

5. prosinec 2017 14:26 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

O chystaném dalším dílu fantasy akce God of War již nějaký ten pátek víme, dosud však oficiálně netušíme, kdy by tento severskou mytologií inspirovaný kousek vůbec mohl vyjít. Ani dnes a v rámci této zprávy přitom žádné pevně oznámené datum očekávat nemůžeme, nicméně snad jen prostým omylem se přeci jen možná něco částečně konkrétního dozvídáme.

V obchodě PlayStation Store se totiž na krátkou chvíli objevilo datum 22. března příštího roku (což je shodou okolností na den přesně 13 let od vydání první hry), a to hned v několika jazykových mutacích této platformy. V Sony si však zřejmě záhy svůj pravděpodobný omyl uvědomili a datum urychleně stáhli, je však otázkou, jaká je v takovém případě samotná podstata této případné chyby.

Mohlo se jednat o prosté seknutí se z pohledu vybraného měsíce či dne, jenže stejně tak se mohlo jednat i o omyl ve formě jednoduché předčasného vypuštění data vydání. To přitom může být oficiální formou a v doprovodu ukázky odhaleno již brzy – chystaná akce PlayStation Experience proběhne již tento víkend a právě tam by pro podobné oznámení mohla nastat ta pravá příležitost. Nechme se však překvapit, a to takže společně, neboť o víkendu se můžete těšit na živé vysílání právě z této zmiňované akce.

Zdroj: VG247, GameSpot, DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20916114
michalstofanik napsal 6. 12. 2017 v 02.05

že už :D ja som cakal februar :D najneskor nie zaciatok aprila

Nahlásit nevhodný obsah