Čtěte, jak se změní Star Wars Battlefront

13. říjen 2017 15:16 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Čerstvě ukončená betaverze on-line akce Star Wars Battlefront II (naše dojmy čtěte zde) již přináší své ovoce a EA ruku v ruce s týmy DICE, Motive a Criterion dávají na vědomí změny, které do hry na základě zpětné odezvy od hráčů zavítají.

Ty se týkají zejména lootu a toho, jakým způsobem budou moci hráči přijít k těm nejlepším kouskům výbavy. Ty bude možné získat pouze za pomocí poctivého hraní a nepůjde to vzít zkratkou skrze utrácení reálných peněz a hromadné nakupování krabic s odměnami. Stejně tak nepůjde vylepšovat a odemykat výbavu dle libosti a hráči budou muset nejprve dosáhnout určité úrovně. Toho přitom nebude možné docílit jinak než poctivým hraním.

Krabice s vybavením budou navíc rozmanitější a půjde je také získávat i více způsoby, například plněním vypsaných výzev. Při zisku duplikátní Hvězdné karty (Star Card) pak například hráči obdrží možnost vylepšit si jakoukoli jinou stávající.

Těch zamýšlených a třeba ještě ne zcela konkretizovaných změn ale bude nakonec více, jejich kompletní výčet každopádně můžete vidět na webu hry. Zavítat pak určitě můžete například ještě i na Xzone, kde si můžete hru přeobjednat.

Zdroj: GameSpot, www.GameInformer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20884991
Lex_ napsal 14. 10. 2017 v 13.24

Po zahrání open bety jsem se rozhodl teda určitě nekupovat za plnou.. zahraju si zatím jedničku, teda jestli to ještě někdo vůbec hraje hmm, někdo tady třeba? (PC)

Nahlásit nevhodný obsah

20790025
narg napsal 13. 10. 2017 v 20.09

najdete si angryjoe recenzi loot systemu, v podstate je to for honor 2.0 pres kopirak, to "poctive hrani" (tm) obnasi cca 35 000 hodin hrani a nebo par set $, ta hra je p2w jako svina

Nahlásit nevhodný obsah