Nové detaily o HQ v letošním Call of Duty

10. srpen 2017 13:19 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (2)

Oproti loňskému roku, kdy po prvním představení Call of Duty: Infinite Warfare schytalo vydavatelství Activision obrovskou vlnu nevole za směr, kterým se letitá série vydala, je letos všechno jinak a návrat do 2. světové války se setkal s příznivým přijetím. V novém čísle magazínu Game Informer vývojáři představují několik novinek.

Nové informace se věnují například sociálnímu prostoru jménem Headquarters, který bude fungovat jako ústřední bod multiplayerových klání. Naráz se v něm může potkat až 48 hráčů a společně se zapojovat do rozličných aktivit. Prostředí Headquarters zobrazuje velitelství 3 dny po vylodění v Normandii a budeme zde moci sledovat počátky spojeneckých operací ve Francii a západní Evropě.

Co by to bylo za moderní hru, aby neobsahovala lootboxy a odměny, které z nich získáte. Právě v Headquarters budete moci své naškudlené bedýnky otevírat, poměrně bizarní novinkou však je, že odměny dostanou i hráči, kteří vás při otevírání sledují. Kromě toho můžete navštívit arénu jménem The Pit a změřit s někým své síly jeden na jednoho.

V Headquarters funguje voice chat na bázi vzdálenosti mezi hráči, takže budete moci s ostatními návštěvníky svobodně promlouvat, naleznete tu také střelnici pro testování zbraní. Kromě toho tu můžete přijímat různé úkoly a výzvy, bude zde docházet k dynamickým událostem, jako je třeba bombardování a můžete si tu prohlížet žebříčky a sledovat události a streamy ze světa Call of Duty. Vývojáři také slibují, že veškeré kosmetické úpravy zbraní a vybavení budou poplatné historickému období, v němž se hra odehrává. Doufejme tedy, že na zářivě růžové Thompsony nedojde. 

Zdroj: Game Informer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876046
luckx13 napsal 11. 8. 2017 v 00.10

A to jako v tech letech nebyla ruzova barva nebo Thompsony jo? Nebylo by lepsi napsat ze doufas ze se tam nebude behat s M16?

Nahlásit nevhodný obsah

4519932
digmen napsal 10. 8. 2017 v 16.11

Upřímně se těším. Poslední dva ročníky jsem totiž vynechal a jsem zvědav, s čím tvůrci přijdou... HQ zní zajímavě, ovšem jak to bude fungovat v praxi, uvidíme až v listopadu...

Nahlásit nevhodný obsah