DualShock oblékne fotbalové barvy

10. srpen 2017 16:49 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (4)

Zcela mimo kontext jakéhokoli velkého fotbalového šampionátu a až po finále superpoháru UEFA oznamuje PlayStation novou a kusově omezenou podobu DualShocku 4. Ta si přitom klade za cíl potěšit právě fotbalové fanoušky, jde na to však celkem od lesa.

Jedni si tento nový DualShock jistě patřičně zamilují, umíme si ale vedle toho také představit i to, že celou řadu dalších hráčů tento potrefený design spíše odradí a ještě cestou utrousí nějakou uštěpačnou poznámku. Limitovaná edice nového ovladače každopádně dorazí na evropský trh 29. září (tedy ve stejný den, kdy vyjde i FIFA 18) a zaujme hned několika strategicky rozmístěnými prvky.

Předně na pravé straně vidíme logo smyšleného fotbalového klubu PlayStation F.C., jehož členy je beztak jistě každý fotbalový fanoušek s PlayStationem, a to nehledě na váhu, věk, či fyzickou kondici. Na levé straně ovladače pak lze nalézt taktické schéma jaké lze na bílých tabulkách z plastu vidět kupříkladu během oddechového času v hokeji (zde ale pochopitelně symboly značky PlayStation a ve spojitosti s fotbalem) a konečně na vrchu a na dotykové ploše ovladače lze spatřit vyobrazené pokutové území.

Zkrátka fotbalová paráda, jen v celkovém kontextu vlastně nechápeme, proč ten ovladač není třeba celý zelený. V takovém případě bychom mu mohli totiž jen těžko cokoli vytýkat, každopádně bez debat jde o kousek určený pro ty pravé fajnšmekry a od toho se také odvíjí i první reakce. Nicméně tak jako tak nám nejde do hlavy, proč tento kousek nemíří i do Anglie a za pozornost pak na jednu stranu stojí i úžasně nápaditá změť komentářů na Twitteru. Co na něj říkáte vy?

Zdroj: VideoGamer.com, Eurogamer.net, DualShockers, Twitter

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20863689
tuter napsal 10. 8. 2017 v 22.05

Prostě vzali běžně dostupný modrý ovladač a polepili ho... Fakt paráda...

Nahlásit nevhodný obsah

20878169
Reedee napsal 10. 8. 2017 v 17.50

Tomas44: A hlavně kvůli Lize Mistrů.

Nahlásit nevhodný obsah

20878494
Flois napsal 10. 8. 2017 v 17.49

Tomas44: myslím že to tím nebude. Ja bych jako úplně nejhlavnější důvod bral to že trávově zelenej by nevypadal vůbec dobře :-) ale možná je to i reklama :-) kolem fotbalu se to modrou hemží, fifa ma tuším modrý logo, znělka ligy mistrů je taková do modra, gasprom ma modrý logo. Těch důvodu asi bude víc :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20920119
Tomas44 napsal 10. 8. 2017 v 17.30

Ja si myslím že ten ovládač nemôže byť zelený kvôli Xboxu(ale to je len moja domnienka).

Nahlásit nevhodný obsah