Příběh Spider-Mana je i o Peteru Parkerovi

17. červenec 2017 11:18 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (5)

Někteří možná očekávali Spider-Mana letos, nakonec se ho dočkáme až příští rok na jaře. Pokud ale chcete ukojit svou zvědavost, musela vám udělat radost Disney akce D23 Expo, na které studio Insomniac prostřednictví behind-the-scene videa řeklo o nové hře zase o něco víc.

Video nepřichází s ničím revolučním ani ničím, co bychom snad nečekali, a některé věci dokonce jen připomíná, přesto si můžeme vytvořit ucelenější obrázek o světě a celém univerzu, do něhož je Spider-Man zasazený. Podle vývojářů je totiž svět pavoučího muže nový a nabídne tak i zbrusu nový příběh.

Peter Parker je ve hře například starší a tudíž i vyzrálejší, navíc je to od přírody atlet a své schopnosti už má několik let, a tak se s nimi rychle sžil. „Neučí se je teprve ovládat,“ říká jedna z výtvarnic studia. Hra by měla ukázat, jak se světy Spider-Mana a Petera protkají v jeden. Cílem tak nebylo vytvořit jen příběh superhrdiny, ale i obyčejného člověka. Pokud se dá mluvit o největší inspiraci, tak se autoři nejvíce inspirovali z komiksů Ultimate Spider-Man.

V otevřeném světě pak hráči mohou plně interagovat se svým okolím, včetně používání volně ležících předmětů k boji. Gameplay se podle týmu ze studia Insomniac od E3 posunul, největší změnou je upravené houpání se na pavučinách, aby dostalo tu správnou dynamiku a švih. Ale i souboj se lehce změnil.

Na celé video, doprovázené záběry z letošní E3, se můžete podívat níže. My jen připomeneme, že si nového Spider-Mana můžete předobjednat na Xzone.cz. Hra vychází exkluzivně pro PS4.  

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20825828
OneShot napsal 17. 7. 2017 v 23.46

Spidermana jako postavu moc nemusím, ale to E3 demo mě hodně nalákalo. Jestli budou dobré recenze, tak to možná i koupím.

Nahlásit nevhodný obsah

20918497
Patrick Tulloch napsal 17. 7. 2017 v 23.41

Ze všech her se nejvíce těším právě na Spajďáka :)

Nahlásit nevhodný obsah

8530612
Superman25 napsal 17. 7. 2017 v 13.38

dostalkrystof: presne

Nahlásit nevhodný obsah

20872408
dostalkrystof napsal 17. 7. 2017 v 12.57

Jsem rád že upravili dynamiku houpání. Ta se mi na tom gameplayi nejvíc nezdála. Ještě běh po zdi a bude to dokonalý

Nahlásit nevhodný obsah