Bojovka Killer Instinct dorazí i na Steam

19. červen 2017 10:06 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Při původním oznámení plánovaného vydání bojovky Killer Instinct pro PC asi jen málokdo čekal, že by se hra mohla eventuálně podívat i za hranice Windows Store, nicméně nakonec tomu tak přeci jen bude a tvůrci oznamují své plány vydat hru i na této platformě.

Prakticky na den přesně před rokem jsme přitom psali o tom, kterak Phil Spencer sliboval návrat Microsoftu na Steam, což bylo před i poté, co si Tim Sweeney (zakladatel týmu Epic Games) hlasitě stěžoval na důraz Microsoftu na vlastní obchod a na opomíjení jinak zcela dominantní PC platformy.

Avšak poslední dobou se, zdá se, konečně blýská na lepší časy a hra tedy následuje příklad Quatum Break či prvního dílu Halo Wars, což jsou tituly, které již na Steam zavítaly. Samotné potvrzení zprávy pak přichází skrze oficiální Twitter účet hry.

Zatím však neznáme konkrétní datum vydání ani plánovanou cenu a stejně tak netušíme, zda budou nějak zvýhodnění majitelé ostatních edic hry, nicméně i tak se jistě jedná o příjemné oznámení zejména pro všechny ty fanoušky bojovek, kteří Windwos Store a potažmo formát UWP příliš v lásce nemají.

Zdroj: Destructoid, Kotaku, Twitter

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20917054
Wexz napsal 19. 6. 2017 v 14.09

Forzu a Gears of War na Steam a konečně s radostí koupím. Windows Store nikdo nechce a chtít nebude

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 19. 6. 2017 v 10.12

Docela by mne zajímal operační systém. Bude stále požadovat WIN10 ?

Editováno: 19. 06. 2017 v 10.12

Nahlásit nevhodný obsah