Jonathan Blow chystá další logický titul

21. duben 2017 09:43 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Známý vývojář Jonathan Blow neusíná na vavřínech a pracuje na dalším titulu. Na tom by pravděpodobně asi nebylo nic zvláštního, díky krátké prezentaci zveřejněné v rámci konference Reboot Develop v Chorvatsku jsme se však dočkali i krátké ukázky z tohoto dosud nepojmenovaného díla.

Záznam z konference můžete vidět níže (a samotná hra se představí v čase 5 hodin a 32 minut) a můžete tedy získat velmi skromnou ochutnávku toho, co v budoucnu hra nabídne. Jonathan Blow prý na titulu pracuje již několik měsíců, neznamená to však, že by současná ukázka představovala finální kvality produktu – jedná se tedy především o prosté představení nejzákladnějších mechanismů a příslib toho, že finální verze by měla přinést až 25 hodin zábavy pro jednoho hráče.

A z tohoto drobného odhalení můžeme aktuálně vyčíst, že ten další titul vývojáře ďábelsky promyšlené plošinovky Braid a logického rychlíku The Witness bude pravděpodobně opět namáhat mozkové závity hráčů, nově však do hry také přibude nutnost přesouvat po scénách objekty. Nic dalšího vám však zatím představit nemůžeme a spokojit se tedy všichni musíme s tím málem, jež nám Jonathan Blow aktuálně poodhalil.

Zdroj: USgamer, Eurogamer.net

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877390
Strejda Phil napsal 21. 4. 2017 v 14.16

The Witness se mi velmi líbil.Těším se na další hru od Blowa, logické hry umí lépe snad jen tvůrci Talos Principle.

Nahlásit nevhodný obsah

20843606
MyBullet napsal 21. 4. 2017 v 12.57

Braid byl moc těžký na mne. Dohrát jej i s tím jaký je příběh hry bylo nad moje síly, to se nedalo ani s videonávodem udělat.

Nahlásit nevhodný obsah

20912174
The End napsal 21. 4. 2017 v 09.51

Já hrál jen The Witness, a už mne najednou logické hry chytli.
Je dobré, dát si pauzu od FPS, a trochu zapojit mozek...
I když já žádný nemám :-D

Nahlásit nevhodný obsah