Japonsko si na PS 4 musí počkat

9. září 2013 11:34 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Ráno ve znamení Sony pokračuje, z konference této společnosti se dozvídáme další zajímavé informace. Tak například PlayStation 4 přijde z Japonska do Japonska později, než bychom čekali – upřednostňované jsou jiné, než tamní trhy. Zvláštní to rozhodnutí, ale z pohledu Evropana mi nezbývá, než takový krok uznale kvitovat!

Do Japonska se PlayStation 4 vrátí až 22. února – tedy tři měsíce po celosvětovém launchi. Kompenzací nechť je přibalená akce Knack a o rok prodloužená záruka. To však bude platit jen pro nejrychleji kupující či předobjednávající.

A vedle toho Sony s pompou oznámila nový model PS Vity – tento ponese označení PCH-2000 a bude lehčí a o 20 % tenčí. Dodávat se bude nově v šesti barvách – bílé, černé, zeleno-bílé, modrobílé růžovo-černé a khaki-černé.

Nevýhodou se může zdát výměna OLED displeje za LCD, ale na zhodnocení výsledné kvality obrazu si rádi počkáme. Dále bude mít konzole nově zabudovanou 1GB paměťovou kartu a nabídne o hodinu delší výdrž na baterii.

Nová kapesní konzole vyjde 10. října v Japonsku, o datu příchodu na evropský trh vás budeme nadále informovat. Rovněž milou zprávu máme pro všechny, kteří preferují stahovatelné verze her a digitální nákupy – Sony oznámila 64 GB variantu paměťové karty pro Vitu, a to za 100 dolarů a zatím pouze pro japonský trh. Evropa se však jistě brzy dočká také.

Tak co vy na to, naskočíte na kapesní hraní?

Zdroj: Destructoid, Eurogamer.net

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20853112
Enormeon napsal 9. 9. 2013 v 19.36

Tak nevím, kterou? Modrou nebo černou, hodím si mincí a jdu pro Vitu.

Nahlásit nevhodný obsah