L.A Noire je spíše filmem než hrou

13. duben 2011 07:25 / Ondřej Švára / Novinky / Diskuze (2)

Pět hodin a dvanáct minut. Taková je stopáž filmových cutscén v očekávané akční adventuře L.A Noire. Spočítala to britská ratingová asociace British Board of Film Classification (BBFC). Ta L.A Noire aktuálně sledovala kvůli udělení rodičovské známky a dle očekávání se její hodnocení odvíjí od rukopisu vydavatele hry Rockstar. Podle asociace je ve hře, která vyjde už za měsíc a pár dní na Xbox 360 a PS3, přemíra vulgární mluvy, násilí, sexu a nahoty, a proto obdržela druhou nejvyšší známku. Hůře jsou na tom u britských komisařů už jen pornosnímky a v podstatě se jen zopakovalo dřívější hodnocenií 17+ od severoamreické asociace Entertainment Software Rating Board.

K množství videí britská BBFC přidala ještě jednu zajímavou informaci. Noire obsahuje ještě další tři a půl hodiny materiálu, které asociace označuje jako "doplňkové herní záběry". Máme tu tedy hru se skoro devíti hodinami multimédií a padesáti hodinami rozhovorů uvnitř přibližně pětadvacetihodinové hratelnosti v kampani. Kdo se těší na akční kouskovanou?

Zdroj: Destructoid, CVG, Eurogamer,

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20846411
vojtik666 napsal 13. 4. 2011 v 15.02

Já se klidně na akční ''kouskovanou'' těším ,, když to bude dobře zapadat do hry a obličeje se chovají realně tak se na to klidně budu koukat jako film :D:D můj názor

Nahlásit nevhodný obsah

20845484
hornster2 napsal 13. 4. 2011 v 14.52

No já se tedy těším hodně!!!! :) tohle přesně potřebuju.

Nahlásit nevhodný obsah