Poslední DLC pro Guitar Hero

11. únor 2011 11:00 / Erik Omar / Novinky / Diskuze (2)

Včerejšek se nesl v duchu samých šokových zpráv: prezident Egypta Mubarak navzdory očekávání stále neodstoupil, česká hokejová reprezentace podlehla Švédsku 6:1 a Activision oznámil konec svých hudebních titulů. V nejbližší budoucnosti tak nové Guitar Hero ani Dj Hero neuvidíme (zejména pak v druhém případě je to ohromná škoda).

Ovšem jak jste ještě možná nestačili domyslet, zrušení dalšího vývoje nových hudebních her postihne i hráče těch stávajících. Activision totiž ukončuje jejich podporu, a tak se přinejmenším série Guitar Hero od března pravidelných měsíčních DLC s novými songy nedočká.

„Vydáme dříve oznámené DLC písniček a mixů pro únor, ale poté již nebudeme schopni vydávat nové stahovatelné balíčky,“ hlásá Activision na oficiálním Twitteru.

Když se nad tím zamyslíme, zas taková tragédie to není, jelikož písniček je pro výše zmíněné hry k dispozici několik set, ne-li tisíc a hratelného tracku „Bílá orchidej“ od Evy a Vaška bychom se stejně ještě dlouho nedočkali. Spíše litujeme vývojářů, kteří zrušením pravidelných DLC ztratí práci.

Zdroj: Twitter, CVG

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
8109950
reikoma napsal 11. 2. 2011 v 15.10

Docela mě to mrzí :-( Jsem hodně velký fanda série Guitar Hero, mám skoro všechny díly a to, že do budoucna žádný další nevyjde, je mi hodně líto... Bohužel se obávám, že stejně dopadne i série Rock Band od Harmonixu a EA...

Nahlásit nevhodný obsah

20816835
hlavacek85 napsal 11. 2. 2011 v 14.00

A historie se opakuje - bublina splaskla

Nahlásit nevhodný obsah