Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Hrej.cz » Kalendář HrejTV

Kalendář HrejTV

V našem Google kalendáři můžete najít aktuální rozvrh Let’s Playů, Retra, vidcastů i hPodu. Jeho odběrem budete navíc vždy automaticky informovaní o jakékoliv změně programu, případně o posunu živého vysílání, a samozřejmě také o nových dílech našich pořadů. Kalendář také na začátku týdne zveřejňujeme na naší facebookové stránce Hrej.cz

JAK ODEBÍRAT KALENDÁŘ HREJTV:

GOOGLE CALENDAR
Klikněte na následující odkaz: https://calendar.google.com/calendar/b/3?cid=cmVkYWtjZUBocmVqLmN6 Druhá alternativa: v záložce Jiné kalendáře v levém sloupci přidejte do pole adresu redakce@hrej.cz a kalendář je importován. Aktualizace probíhá automaticky.

MICROSOFT OUTLOOK 2010
Klikněte na tento odkaz a v otevřeném okně zvolte Microsoft Outlook. V Outlooku vyskočí okno, ve kterém potvrďte import kalendáře. Aktualizace probíhá automaticky, nebo ji můžete ručně spustit v horní liště Odesílání a příjem tlačítkem Aktualizovat složku.

iOS KALENDÁŘ
Klikněte na tento odkaz a v otevřeném okně zvolte Kalendář. V Kalendáři vyskočí okno, ve kterém potvrďte import kalendáře. Aktualizace probíhá automaticky, nebo ji můžete ručně spustit kliknutím na název kalendáře (Hrej TV) v levém sloupci kde zvolíte Aktualizovat.