Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Fight Night Round 2 pro Xbox, Playstation a Wii

Názorné video z konzolové simulace boxu Fight Night Round 2

Simulace boxu Fight Night Round 2 se na cestu do mechanik majitelů PS2, Xboxu a Gamecube vydá přesně 1. března, což je ještě skoro celý měsíc. Čekání pomůže částečně zpříjemnit i tohle video. Video je dlouhé 2 minuty 28 sekund a nabízí pohled na fungování herního systému. Hráč nyní může svého borce dostávat do formy nejenom absolvováním zápasů, ale také prostřednictvím různých druhů tréninku. Záleží jen na hráči jakým boxerem jeho borce bude. Může z něj být štíhlý a vysoce pohyblivý boxer s nepříliš silným úderem, nebo naopak obtloustlý boxer se silou jako slon a nulovou pohyblivostí. Nic však nebrání tomu udělat ze svého borce vyváženého boxera, který není ani nejsilnější ani nejrychlejší, ale má kousek od všeho. Video názorně předvádí co všechno trénink dokáže a jak se to pak projeví v samotném ringu. Pohyblivé obrázky jsou samozřejmě doprovázeny komentářem jednoho z tvůrců, který během těch necelých dvou a půl minut odříká snad několik stran textu.

4. 2. 2005 v 18.35 Platforma: GameCube Popularita: 35 Velikost: 9.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové video z Gamecube verze boxu Fight Night Round 2

Společnost EA nedávno oznámila, že se v Gamecube verzi jejich boxu Fight Night Round 2 objeví jako dárek navíc plná verze legendárního boxu Super Punch-Out 2 ze Snesu. Dnes si tuto fůzi dvou boxů můžete prohlédnou na vlastní oči na videu. Video je dlouhé 1 minutu 11 sekund a nabízí hip-hopovou muzikou doprovázené záběry přímo ze hry, na nichž bojuje a vítězí boxer Little Mac, který byl a vlastně pořád je hlavní postavou právě v Super Punch-Out 2. Možnost vybrat si a boxovat s novou verzí Little Maca je vedle samotného Super Punch-Out 2 další specialitkou, kterou do Fight Night Round 2 tvůrci z EA Sports ve spolupráci s Nintendem implementovali. Hra vychází ve verzi pro Gamecube, PS2 a Xbox 1. března.

28. 1. 2005 v 09.11 Platforma: GameCube Popularita: 24 Velikost: 30.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Fight Night Round 2 - video č.3

Nové video z Fight Night Round 2 dlouhé 1 minutu 7 sekund, které nabízí záběry na zápas, v němž dává Bernard Hopkins pořádně na frak svému soupeři v boji o pás mistra světa.

26. 1. 2005 v 11.02 Platforma: GameCube Popularita: 17 Velikost: 28 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Presentace prvku EA Sports Haymaker na videu z boxu Fight Night Round 2

Společnost EA Sports vydala nové video z chystaného konzolového boxu Fight Night Round 2. Video je kompletně zaměřeno na presentaci prvku EA Sports Haymaker, který je jednou z novinek oproti předchozímu ročníku. Video je dlouhé 2 minuty 24 sekund a záběry na něm jsou doprovázeny srozumitelným anglickým komentářem, který osvětluje co se právě děje na obrazovce. EA Sports Haymaker je prvek, který hráči umožní zasadit soupeři velmi silný úder, ale během přípravy na něj za to platí nulovou obranou a velkou zranitelností. Jeho užití je tudíž třeba dobře rozmyslet. Dále je na videu presentována dynamická práce s kamerou během zápasu, kdy tvůrci dokáží zazoomovat na tvář borce, jenž právě inkasoval velkou ránu, dokáží zpomalit čas pro vychutnání dokonalého pohybu boxerů atd.

19. 1. 2005 v 10.41 Platforma: GameCube Popularita: 30 Velikost: 13.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

První screenshoty a video z konzolové simulace boxu Fight Night Round 2

Krátce po představení se na nové oficiální homepage simulace boxu Fight Night Round 2 objevila nejenom sada prvních screenshotů, ale také první video. Jedná se o 1 minutu 13 sekund dlouhé, stylově sestříhané video, jež nabízí kratičké shoty přímo ze hry proložené krátkými štěky hlavní postavy celé hry, kterou je Mistr světa Bernard Hopkins. I těch několik prvních obrázků a zejména ono video dokazují, že tvůrci si přeci jenom několik vylepšení a nových prvků připravili a úvodní tisková zpráva nebyla jen plná PR slibů. Na tvářích zasažený protivníků je skutečně vidět daleko propracovanější ztvárnění zranění po úderech, které tentokrát působí daleko přirozeněji a není to už jako bitka dvou strojů. O tom jak se projeví další slíbené prvky kromě progresivního a dynamického systému zásahů, se však budou příznivci virtuálního boxu přesvědčit až někdy jindy. Video, který by představovalo přepracovaný tréninkový mód, nebo systém EA Haymaker však snad bude vydáno co nejdříve.

8. 12. 2004 v 09.21 Platforma: GameCube Popularita: 10 Velikost: 10.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout