Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Scaler pro Xbox, Playstation a Wii
Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Obtížné skákání a souboje na videích a screenech z 3D arkády Scaler

Tvůrčí tým A2M a společnost Global Star Software vydali další sadu obrázků i artworků a společně s tím i kolekci dvou nových in-game videoukázek. První video je dlouhé 1 minutu a nabízí atraktivní záběry přímo ze hry, na nichž hlavní hrdina Bobby Johnson překonává ve zvířecí podobě sadu pohybující se plošinek. Nejde samozřejmě o pouhé skákání, poněvadž přitom Bobby musí čelit i řadě zákeřných překážek a nepřátel. Využívá k tomu mimo jiné i hybridního first person módu, který je v tomto videu veřejnosti představen vůbec poprvé. V podobném duchu se nesou i záběry na druhém videu, které je dlouhé pouze 49 sekund, ale oproti videu prvnímu nabízí vizuálně přitažlivější záběry plné speciálních efektů.

15. 10. 2004 v 14.30 Platforma: GameCube Popularita: 11 Velikost: 8.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Skákání po záludných polišnkách na screenech a videích z arkády Scaler

Společnost Global Star Software vydala dvě nová videa a obrázky z jejich připravované akční arkády Scaler od týmu A2M. Jestliže předchozí video se soustředila na představení všemožných speciálních schopností hlavní postavy, tak aktuální videa se zaměřují na představení toho co je srdcem každé arkády - skákání po plošinách různých tvarů a vlastností. Videa jsou dlouhá 54 a 39 sekund a představují hlavního hrdinu Bobbyho, která se vypořádává s různě se točícími a mizejícími plošinkami různých tvarů, jejichž překonání je navíc ztíženo energetickými bariérami a dalšími záludnými překážkami.

9. 10. 2004 v 10.42 Platforma: GameCube Popularita: 9 Velikost: 11.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nebezpečné klouzání na liáně ve videích z konzolové arkády Scaler

Tvůrčí tým A2M a společnost Global Star Software vydali další balíček in-game videoukázek z připravované 3D arkády pro konzole Scaler. Všechny tři videa dohromady dávají přesně 3 minuty kvalitních záběrů, které představují jeden z důležitých prvků, kterým je jakési klouzání pro přerostlých liánách. Jak je vidět i z videí, jedná se o zcela samostatnou část hry, kdy musí hráč nejenom dávat pozor a po cestě sbírat různé power-upy, ale také přeskakovat jakési ostny, skákat z jedné liány na druhou a zase zpět. A to vše v čím dál větší rychlosti, kterou postava chameleona nabírá v závislosti na délce liány. Proces klouzání je doplněn celou řadou radostných i neradostných výkřiků hlavního hrdiny, což zvyšuje zážitek z hraní této části hry. Je s podivem, že hra vyjde za poloviční cenu jako ostatní tituly v budgetové řadě her od společnosti Global Star. Kvalitou svého grafického zpracování i variabilitou herních prvků Scaler převyšuje prakticky veškerou konkurenci.

30. 9. 2004 v 08.52 Platforma: GameCube Popularita: 23 Velikost: 22.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové obrázky a efektní in-game videa z akční 3D arkády Scaler

Tvůrčí tým A2M vydal sadu nových obrázků a také 5 videí, které představují různé podoby, do nichž se může proměnit hlavní hrdina stále lépe vyhlížející 3D arkády Scaler. Všech pět videí dohromady nabízí přesně 6 minut in-game záběrů na to, kterak se hlavní hrdina mění v ostnatou kouli, zvláštní rybu, dráčka, okřídleného fénixe a malou potvůrku posílající na nepřátele vybuchující koule. Scaler je titul s dosti zamotaným osudem, který se málem vůbec nedočkal svého dokončení, jež se mimochodem kvapem blíží. A nutno říci, že by to byla velká škoda. Nenechte se zmást již dříve ohlášenou budgetovou cenou. Scaler je velmi dobře vypadající titul s perfektním grafickým zpracováním plným efektů a zajímavými úrovněmi, což je poznat i z aktuálních videí.

9. 9. 2004 v 12.01 Platforma: GameCube Popularita: 19 Velikost: 46.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout