Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře The Incredible Hulk: Ultimate Destruction pro Xbox, Playstation a Wii

Zelený silák Hulk na videu z akce The Incredible Hulk: Ultimate Destruction

Tvůrci z týmu Radical Entertainment vydali nové in-game video z chystané arkádové akce The Incredible Hulk: Ultimate Destruction, která by měla na všech hlavních platformách vyjít ještě během srpna. Video nabízí 2 minuty 20 sekund záběrů jenom a pouze ze hry, konkrétně z frenetické akce v centru velkoměsta. Hulk se na záběrech nedrží ani trochu zpátky a likviduje všechno co mu přijde pod ruku, nemluvě o ničení nepřátel v podobě pořádkových služeb jako je policie, národní garda a další. Používá k tomu přitom nejenom řadu zbraní, ale i svých silných paží, s nimiž může ničit v podstatě jakékoli objekty v okolí. The Incredible Hulk: Ultimate Destruction je multiplatformová akce, která je postavena na oficiální komiksové licenci od společnosti Marvel a s hrou The Hulk podle filmu z roku 2003 nemá naštěstí nic společného. Příběh hry obstaral několikrát oceněný autor komiksových příběhů Paul Jenkins a předlouhou pro tvorbu grafiky byly originální artworky od Bryana Hitche. Hráč ovládá obrovského siláka Hulka, který díky své síle může zničit prakticky jakýkoli objekt ve svém okolí, a díky své velikosti může vylézt, nebo vyskákat na jakoukoli budovu. Hráč může jako zbraně použít cokoli v dané lokaci, zejména pak kusy rozbitých objektů. Jednotlivé úrovně jsou rozděleny na velké oblasti, které žijí svým vlastním životem, jenž Hulk svým působení naruší a způsobí tím chaos.

1. 8. 2005 v 09.13 Platforma: GameCube Popularita: 35 Velikost: 26.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Info o dabingu postav v konzolové akci The Incredible Hulk + video

Společnost Vivendi Universal Games nedávno zveřejnila informaci o tom, že dabing hlavních postav akčního titulu The Incredible Hulk: Ultimate Destruction obstará několik hollywoodských herců a dnes to dokazuje tato videoukázka. 1 minutu 42 sekund dlouhé video nabízí kromě několika ukázek z CG animaček pohled na to, jak vzniká dabing hlavních postav. Přímo při natáčení dabingu jsou tedy vidět herci Ron Pearlman, Richard Moll a Neal McDonough. Ron Pearlman přitom obstaral dabing Emila Blonskyho (úhlavní nepřítel Hulka) a Abomination, hlas geniálního doktora Bruce Bannera si vzal na starosti Neal McDonough a zlého Hulka zas nadaboval Richard Moll. The Incredible Hulk: Ultimate Destruction je multiplatformová akce, která je postavena na oficiální komiksové licenci od společnosti Marvel a s hrou The Hulk podle filmu z roku 2003 nemá naštěstí nic společného. Příběh hry obstaral několikrát oceněný autor komiksových příběhů Paul Jenkins a předlouhou pro tvorbu grafiky byly originální artworky od Bryana Hitche. Hráč ovládá obrovského siláka Hulka, který díky své síle může zničit prakticky jakýkoli objekt ve svém okolí, a díky své velikosti může vylézt, nebo vyskákat na jakoukoli budovu. Hráč může jako zbraně použít cokoli v dané lokaci, zejména pak kusy rozbitých objektů. Jednotlivé úrovně jsou rozděleny na velké oblasti, které žijí svým vlastním životem, jenž Hulk svým působení naruší a způsobí tím chaos.

24. 6. 2005 v 13.12 Platforma: GameCube Popularita: 37 Velikost: 16 MB Typ: Trailer

Stáhnout

The Incredible Hulk: Ultimate Destruction - trailer č.2

Tvůrci z Radical Entertainment vydali další video z akční hry The Incredible Hulk Ultimate Destruction, které názorně předvádí, že co do možnosti destrukce města nebude hráč v roli zeleného obra Hulka skutečně skoro ničím omezen.

29. 5. 2005 v 08.13 Platforma: GameCube Popularita: 35 Velikost: 46.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

The Incredible Hulk: Ultimate Destruction - E3 2005 video

Sierra, Marvel a Radical Entertainment vydali promo video z akčního titulu Incredible Hulk: Ultimate Destruction, které na ploše 2 minut 9 sekund nabízí sestřih in-game záběrů na nichž zelený Hulk s lehkostí devastuje město a ničí soupeře.

16. 5. 2005 v 15.50 Platforma: GameCube Popularita: 22 Velikost: 16.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout