Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře James Bond 007: From Russia With Love pro Xbox, Playstation a Wii

From Russia With Love - sniper video

Přes minutu dlouhé video, které nabízí pohled na to, jak James Bond používá svých schopností a pomáhá kamarádovi. Jde přitom hlavně o schopnosti střelecké, ale i umění perfektního načasování a koordinace.

17. 10. 2005 v 09.18 Platforma: GameCube Popularita: 41 Velikost: 10.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Dvě nová promo videa z konzolové akce From Russia With Love

Společnost Electronic Arts vydala další dvě nové videoukázky z chystané konzolové akce From Russia With Love, které nabízí záběry, jež fanoušci filmové předlohy z roku 1968 bezpečně poznají po několika sekundách. Obě videa jsou zabalena do jednoho archivu a dohromady nabízí skoro tři minuty povedených záběrů ze hry i enginových animaček. První video nabízí pohled na herní zpracování známé scény v cikánském táboře, kde je Bond svědkem souboje dvou sličných žen, aby se pak zapojil do boje proti vojenským jednotkám. Druhá videoukázka je dvakrát tak delší a nabízí pohled na sestřih akčních scén z různých částí hry. From Russia With Love je akční titul pro PS2, Xbox a Gamecube postavený na klasické bondovce z roku 1963. Hráč logicky přebírá roli agenta Jamese Bonda v podání Seana Conneryho, s nímž se vydává na hodně nebezpečné dobrodružství, které jej zavede na řadu exotických míst včetně Orient Expressu a donutí jej soupeřit i spolupracovat se spoustou zajímavých postav (sličná sovětská dvojitá agentka). To vše v sérii misí s různou náplní včetně klasické akce, stealth-akčního plížení, adrenalinových honiček v řadě vozů i létání s Jet-packem. Vedle napínavé příběhové singleplayer kampaně hra nabízí i multiplayer v několika módech včetně splitscreen deathmatche na jedné i více konzolích, k dispozici je také nový systém míření a zoomu a kompletně přepracovaný systém odměn, který hráči umožňuje odemykat nové zbraně, obleky a bonusové vybavení.

29. 9. 2005 v 13.37 Platforma: GameCube Popularita: 12 Velikost: 31.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Presentace užitečných hraček na videu z akce From Russia With Love

Agent 007 bude mít v konzolové akci From Russia With Love k dispozici celou řadu užitečných hraček, kterými Jamese jako vždycky vybaví Q. Některé z nich jsou k vidění na záběrech nového in-game videa. Video je dlouhé 1 minut 47 sekund a k vidění je užití laserové zbraně v hodinkách, manžetové knoflíčky vydávající nepříjemný zvuk, mini kulometná věž v příručním kufříku, zbraň se střelami, jež jsou naplněny látkou, která nepřátele obrátí proti sobě, plynová maska a vybuchující Q-koptéra. From Russia With Love je akční titul pro PS2, Xbox a Gamecube postavený na klasické bondovce z roku 1963. Hráč logicky přebírá roli agenta Jamese Bonda v podání Seana Conneryho, s nímž se vydává na hodně nebezpečné dobrodružství, které jej zavede na řadu exotických míst včetně Orient Expressu a donutí jej soupeřit i spolupracovat se spoustou zajímavých postav (sličná sovětská dvojitá agentka). To vše v sérii misí s různou náplní včetně klasické akce, stealth-akčního plížení, adrenalinových honiček v řadě vozů i létání s Jet-packem. Vedle napínavé příběhové singleplayer kampaně hra nabízí i multiplayer v několika módech včetně splitscreen deathmatche na jedné i více konzolích, k dispozici je také nový systém míření a zoomu a kompletně přepracovaný systém odměn, který hráči umožňuje odemykat nové zbraně, obleky a bonusové vybavení.

19. 9. 2005 v 10.41 Platforma: GameCube Popularita: 14 Velikost: 44.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Presentace stealth sekvencí na videu z titulu From Russia With Love

Společnost Electronic Arts vydala další videoukázku z chystané konzolové akce From Russia With Love, která příznivcům neohroženého agenta jejího veličenstva nabídne příležitost zažít jedno z jeho nejnapínavějších dobrodružství téměř na vlastní kůži. In-game video je jako obvykle dlouhé necelou minuty a na rozdíl od minula nyní nepresentuje akčně automobilové sekvence, ale část hry, v níž si James Bond (Sean Connery) zahraje tak trochu na Sama Fischera. Bude se totiž ke svému cíli muset dostat skrze dosti zostra chráněný parkový labyrint z živého plotu. Jak jednotlivé záběry prozrazují, umí se James Bond chovat jako dokonalý agent Sam Fischer. Dokáže se neslyšně krást za svojí obětí, aby ji následně připravil o vědomí. Dokáže však briskně zareagovat i na odhalení a svého nálezce bez mrknutí oka navždy umlčet. From Russia With Love je akční titul pro PS2, Xbox a Gamecube postavený na klasické bondovce z roku 1963. Hráč logicky přebírá roli agenta Jamese Bonda v podání Seana Conneryho, s nímž se vydává na hodně nebezpečné dobrodružství, které jej zavede na řadu exotických míst včetně Orient Expressu a donutí jej soupeřit i spolupracovat se spoustou zajímavých postav (sličná sovětská dvojitá agentka). To vše v sérii misí s různou náplní včetně klasické akce, stealth-akčního plížení, adrenalinových honiček v řadě vozů i létání s Jet-packem. Vedle napínavé příběhové singleplayer kampaně hra nabízí i multiplayer v několika módech včetně splitscreen deathmatche na jedné i více konzolích, k dispozici je také nový systém míření a zoomu a kompletně přepracovaný systém odměn, který hráči umožňuje odemykat nové zbraně, obleky a bonusové vybavení.

29. 8. 2005 v 10.45 Platforma: GameCube Popularita: 13 Velikost: 5.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

From Russia With Love - Istanbul video

Necelou minutu dlouhé další in-game video z konzolového titulu From Russia With Love, které tentokrát představuje akčně automobilovou část hry, kdy se Agent 007 snaží ve zběsilé honičce Istanbulem zneškodnit dotírající nepřátele.

28. 8. 2005 v 09.58 Platforma: GameCube Popularita: 19 Velikost: 6.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

From Russia With Love - multiplayer video

52 sekund dlouhé video, na jehož záběrech je k vidění boj mezi dobře známými representanty zločinu a agenty britské tajné služby. K vidění je použití celé řady zbraní i specialit jako je Jet-pack.

15. 8. 2005 v 09.19 Platforma: GameCube Popularita: 14 Velikost: 5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

James Bond a Q na videu z konzolové akce From Russia With Love

Spol. Electronic Arts vydala nové video z konzolové akce From Russia With Love, které se snad podaří zachytit ducha klasických bondovek, tak jak společnost EA v tiskových prohlášeních slibuje. Nové video představuje známou postavu Q a jeho laboratoř. Video je poměrně krátké. Nabízí 48 sekund záběrů z in-game animaček a také přímo ze hry respektive z tréninkové mise. Enginové animace jsou na pohled velmi pěkně udělané a kromě toto, že Q vypadá jako Q a Sean Connery jako Sean Connery se tvůrcům (zdá se) podařilo zachytit i tradiční smysl pro humor. Q si totiž jako obvykle nemůže odpustit uštěpačnou poznámku k destruktivním vlohám Jamese Bonda, jež se ke skvělým profesorovým vynálezům rozhodně nechová příliš šetrně. From Russia With Love je akční titul pro PS2, Xbox a Gamecube postavený na klasické bondovce z roku 1963. Hráč logicky přebírá roli agenta Jamese Bonda v podání Seana Conneryho, s nímž se vydává na hodně nebezpečné dobrodružství, které jej zavede na řadu exotických míst včetně Orient Expressu a donutí jej soupeřit i spolupracovat se spoustou zajímavých postav (sličná sovětská dvojitá agentka). To vše v sérii misí s různou náplní včetně klasické akce, stealth-akčního plížení, adrenalinových honiček v řadě vozů i létání s Jet-packem. Vedle napínavé příběhové singleplayer kampaně hra nabízí i multiplayer v několika módech včetně splitscreen deathmatche na jedné i více konzolích, k dispozici je také nový systém míření a zoomu a kompletně přepracovaný systém odměn, který hráči umožňuje odemykat nové zbraně, obleky a bonusové vybavení.

12. 8. 2005 v 10.03 Platforma: GameCube Popularita: 22 Velikost: 5.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

From Russia With Love - in-game video č.3, č.4

Dvě in-game videa z akčního titulu From Russia With Love, která dohromady nabízí 1 minutu 45 sekund záběrů agenta Bonda v akci. Na prvním videu je zachycen Bond při akci s JetPackem v továrně a na druhém při akci v Londýně u Toweru.

16. 6. 2005 v 16.56 Platforma: GameCube Popularita: 7 Velikost: 11.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Virtuální Sean Connery na videu z konzolové akce From Russia With Love

Chystaná konzolová bondovka 007: From Russia With Love by měla společnosti EA napravit reputaci po hodně nepovedeném titulu Golden Eye: Rogue Agent. Nové in-game video naznačuje, že je vše na nejlepší cestě, aby se EA výše uvedený záměr vydařil. Nové in-game video je dlouhé 2 minuty 1 sekundu a nabízí koláž dobře známých záběrů z klasického filmu se záběry ze hry, které na současnou generaci konzolí vypadají možná až příliš lákavé. Záběry ze hry přitom nepocházejí z CG sekvencí, ale přímo z akce. James Bond na nich kromě jiného poletuje s jet-packem okolo londýnského Toweru, účastní se frenetických přestřelek, ale také celý v černém neslyšně proniká do útrob základny nepřítele. Na několika záběrech přitom vynikají detaily jako pohybující se jednotlivé kusy oblečení, nebo opravdu věrná podoba postavy ve hře se skutečným Seanem Connerym model 1963.

27. 5. 2005 v 15.18 Platforma: GameCube Popularita: 8 Velikost: 13.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

From Russia With Love - in-game video

Necelou minutu dlouhé in-game video složené z řady záběrů přímo ze hry, které virtuálního Jamese Bonda zachycují v různých akční scénách včetně přestřelek na zemi i ve vzduchu, kam se Bond vznese s pomocí Jet-Packu.

28. 4. 2005 v 15.54 Platforma: GameCube Popularita: 7 Velikost: 4.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout